Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye, hogy nem lehet megbocsát...

Ugye, hogy nem lehet megbocsátani Gyurcsány Ferencnek, hogy 2022-ben a DK helyet adott át a fideszbérenc áruló LMP-nek, hogy az frakciót alakíthasson? Mennyivel tisztább lenne most a közélet, ha ez a kamu ellenzéki lmp már nem létezne.

Figyelt kérdés
máj. 15. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mégis miért lenne tisztább? AZ LMP nem igazán mocskos.
máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugye🤣🤣
máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Miközben olvastam a szövegedet, azon gondolkodtam, te vajon melyik párt propagandistája vagy. :-)))
máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc nem hagyja az út szélén a 0,01% pártokat. A momentum is ott fog csápolni velük '26-ban.
máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hypno ***** válasza:
50%

#4


Én mondjuk remélem, hogy letisztul valamennyire a kép és a kis pártocskák egybeolvadnak, vagy megszűnnek.


A momentumot speciel sajnálnám elveszíteni, de az mszp, a párbeszéd nyugodtan beolvadhat a DK-ba és ha már szociáldemokrata szövetségnek nevezik magukat, akkor legyen az a párt neve és legyen olyan a programja.

máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!