Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létező jelenség ebben az...

Létező jelenség ebben az országban hogy nem mernek az emberek fideszkritikus kommenteket írni a nevükkel munkahelyüket féltvén vagy a gyermekük iskoláját fideszesek vezetik vagy ilyesmik miatt?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 15:14
1 2
 1/18 árokpart ***** válasza:
8%
Biztos, hogy nincsen ilyen.
ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Aki ilyen hisz, annak igen komoly üldözési mániája van, kezelésre szorul
ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

A közigazgatásban biztos nem nézik jó szemmel, de ez minden munkahelyen így van, aki a saját munkahelye ellen lázít, azt elzavarják.

Amúgy nem hinném, ez az oldal is hemzseg az ellenzéki kommentektől.

ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Maradjunk annyiban, hogy nagyon sok pénz múlik az én életemben olyan cégeken, akiknek a tulajdonosai nap mint nap a 444-en és a Telexen vigyorognak.

Én igyekszem a munkámon belül teljes mértékben politika mentes lenni, pedig enyhén szólva nem vagyok egy ideológián a kormányzó hatalommal. Sajnos az is biztos, hogy nem fogom kockára tenni mindenem azért, hogy Facebookon acsarkodjak valami lowlife alkoholistával…

Szóval ebben az esetben létezik.

ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Még egy nevetős fejért is képesek egyeseket meghurcolni, szóval el tudom képzelni.
ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Mindennapos jelenség.
ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Van ilyen, ahogy a #3-as is írja: a közigazgatásban dolgozók. Ismerősöm is közigben dolgozik és nem meri felvállalni, hogy anti-Fideszes.
ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 árokpart ***** válasza:
12%
6-os Magyarországon egészen biztos, hogy nem.
ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Én fidesz szavazó vagyok, mégsem merem felvállalni. Multkor néztem ahogy állnak kint a standnál a fideszesek, volt aki elment mellettük, köpött egyet, vagy beszólt nekik, vagy épp telefonált és elkezdte hangosan szidni a fideszt. Szóval én pont az ellenkezőjét látom. Igaz a munkahelyem olyan hogy nem zavarná őket ha fidesz támogató kommenteket írnék, de az ismerőseim nagy része lenézne, vagy épp lenéz miatta (ha tudja)
ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Én nyugodt szívvel fikázom a fideszt agyba-főbe, arccal névvel ha kell, gondoljon mindenki amit akar. Nekem nincs ilyen félelmem,h ezért bármi hátrány ér, mert soha nem dolgoztam állami szférában, és soha nem is tervezem, gyerekem ha lesz, biztos,h nem állami iskolába íratom,hanem valamilyen alternatív iskolába,aminek semmi köze nincs a kormányhoz.
ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!