Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik utálják a Mi Hazánkat,...

Akik utálják a Mi Hazánkat, azok a régi Jobbikot is utálták annak idején?

Figyelt kérdés
A jelenlegi Mi Hazánkat ugyanazok az emberek utálják, akik mondjuk a Jobbikot 2010 és 2014 között? Azok az emberek, akik ekkortájt Jobbik-szavazók voltak, mi a véleményük jelenleg a Mi Hazánkról?

ápr. 29. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én pl ilyen vagyok, mindkettőt utáltam és ezen felül nemzetbiztonsági kockázatnak is tekintem.
ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mivel eléggé hasonló ideológiából táplálkoztak, ezért igen, a régi Jobbikot sem szerettem -bár mentségükre legyen mondva, hogy azt sem tudom, hogy van-e egyáltalán új Jobbik-.
ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

a mi hazánk túl sok valós alapú vagy teljesen nevetséges konteók mellett áll ki. A jobbik soha nem csinált ilyet, ők egy szimpla erősen szélső jobbos párt voltak.


Most ezt a konteót nem rosszból írom, mert fontos, hogy politikai szinten is tegyünk fel ilyen kevésbé elfogadott kérdéseket. Csak szimplán arra célzok, hogy ők ezt túltolták, így pedig egy elég tág szavazói rétegtől teljesen elzárták magukat.

ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Utálnak ezek mindenkit.
ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen, az akkori Jobbikkal is bajom volt, a Mi Hazánkkal is bajom van. A neonácikat nem csípem, mindegy milyen néven futnak.
ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

5.

Nektek mindenki neonáci, aki a hazai érdekeket tartja fontosnak a nyugati burzsoázia helyett!

ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nnnn5555 ***** válasza:
40%
2018-ban gyurcsány, most orbán seggében vannak. Behányok tőlük!
máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nektek mindenki neonáci, aki a hazai érdekeket tartja fontosnak a nyugati burzsoázia helyett!"

Pont hogy a magyar, hazai érdekek védelmében ellenzem a neonácikat. ;)

máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!