Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Régi jobbikosok, nektek nincs...

Régi jobbikosok, nektek nincs olyan érzésetek, hogy Magyar Péter hasonlít a 2018 előtti Vona Gáborra, csak ő nagyobb eredményt tud majd elérni?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Inkabb a 98-as Orbanra.

Vona az teljesen mas ertekek szerint gondolkodott.

ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon nem.

Vona azért rendesen jobboldali volt.


Magyar inkább olyan felemás.Kormányon lehet elmenne teljesen woke irányba.

ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem, egyáltalán nem, nagyon nem. Vona értékeket képviselt, amivel nem értettem teljesen egyet, de a mai napig hitelesen képviseli saját magát, még ha változott is (hiszen fejlődött). Magyar Péter populista, egyértelműen inkább a fiatal Orbánnal sorolható egy lapra.
ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
A kérdés az, hogy a magyar nép hagyja-e, hogy magyar péterből is kisorbán legyen.
ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet elfog érni, de Vona volt a legutolsó, akire bátran tettem az x-et.

MZP-nél az összefogásra nem túl motiváltan, de rájuk szavaztam (ugye Összefogásba kb tele volt olyannal, aki nem összeegyeztethető a nézeteimmel).

Most se lesz nagy változás. Arra teszem, aki a legesélyesebb, bár nem tiszta szívből.

LÉNYEG menjen a Fidesz!

ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legtöbb 18ban jobbikos ismerõsöm most Petire akar szavazni, illetve van pàr balos ismerõsöm is aki rá szavazna.
ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vona hiteles volt azzal együtt is, hogy szélsőjobból váltott macskasimogatásba.


Magyar Péterről meg mondanak mindenfélét, de igazából egyikről se tudom az gondolni, hogy az biztos nem úgy van.

ápr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Körömben a volt jobbikosak közül 2 fajta van. Az egyik, aki anno csak azért szavazott Vonára, hogy ne a fidesz legyen. Ők MP-re hajaznak. A többi meg aki elvből szavazott a jobbikra, ők most 50-50 fidesz és nem szavazok között billegnek.
ápr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 Nem lehet, hanem biztos. Mivel ezt "követeli" meg az uniós politika.
ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!