Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem szereti Magyar Pétert...

Aki nem szereti Magyar Pétert az miért nem?

Figyelt kérdés

Egyébként melyik pártnak hány %-ot jósoltok?


Kit támogattok?


ápr. 29. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
A média kezdettől fogva támogatja, tehát jó ember nem lehet.
ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Mégis mit szeressek egy agresszív, öntelt, hazudozó, feleségbántalmazó agresszív pszichopatán?
ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Nyilvános a rendőri jelentés, aki értelmes, az egy ilyen patkányra nem szavaz!
ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Az ellenzékiek nem szeretik, mert szavazókat vesz el előlük. A fideszesek ugyanezért, csak ők tagadják, hogy akár csak egy szavazót is elvett volna tőlük. A legutóbbi renezvényén több megkérdezett is azt mondta, hogy eredetileg fideszesek, de átpártoltak hozzá.

Ezért aztán támadják minden irányból. Nem mintha sajnálnám, ügyesen visszadobálja a rádobált sz.rt.

ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Mert komcsi leszármazott ő is. Elegem van belőlük, inkább legyen polgárháború.
ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs vele különösebb bajom, de szeretni se szeretem, ezzel a hú de nagy hurráoptimista rajongással,ami körülveszi nem igazán értek egyet,de valahol megértem azokat is,akik már nagyon ki vannak éhezve valakire leválthatja a NER-t.

Ami így konkrétan nem tetszik benne, hogy össze-vissza beszél, egyik pillanatban A-t mond, a következőben B-t, mindig spekulál,hogy az adott környezetben mit akarnak éppen hallani, mondjuk ezek a tulajdonságok a legtöbb politikusra jellemzőek, de ő sem különb a többinél.

ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert én a csajokat szeretem és nem a pasikat.
ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Hiteltelennek tartom,amíg jól ment neki Varga férjeként addig semmi baja nem volt a rendszerrel.
ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Mert nem tartom hitelesnek. Egészen idáig a ner csecsén csimpaszkodott és szerintem csak azért kezdett politizálni, hogy bezsebeljen egy jól fizető állást az ep-ben. Szerintem neki az ég világon semmi baja nem lenne a fidesszel, sőt. Csak hát kiesett a pixisből, ez az ő nagy problémája. Ő nem ellenzéki (erről beszélt is a legelső partizános interjújában). A másik meg, hogy felvette a saját feleségét hangrögzítőn, nyilván arra az esetre, hogy később megzsarolhassa a nejét és rajta keresztül a fideszt. Van a rossz párkapcsolat, meg van a bántalmazó kapcsolat, az övé az utóbbi volt. Az se tetszik, hogy eljátssza a rettenthetetlent, de nem áll ki vitázni senkivel.
ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyok homoszexuális.
ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!