Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Péter fanoknak...

A Magyar Péter fanoknak mennyire szegi kedvét az, hogy kiderült MP egy betegesen féltékeny agresszív brom, aki feleségét tettlegességgel akarta visszatartani attól, hogy elköltözzön tőle?

Figyelt kérdés

Valamint alátámasztja Varga Judit igazát a baloldal által meghazudtolt interjúban.

És már akkor azzal a bosszúval fenyegetőzött, amit jelenleg csinál!


https://www.youtube.com/watch?v=gPJGjlPPnxM


ápr. 30. 09:28
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

#28


"Amíg benne volt a csapatban, addig mindez nem számított. Ha akkoriban az ellenzék megtalálja ezzel, akkor ugyanúgy százmillákat költöttek volna arra hogy bevédjék, mert Orbán emberét meg kell védeni"


Persze egy ilyen kínos ügyet mindenhol eltusolnak ha lehet. Sőt a baloldalon ha bármi ilyen kiderült, még érdemi következménye sem volt.


Viszont a lényegét értem: Egy ilyen ember akar Magyarország miniszterelnöke lenni. Igaz a rendőrségi jelentés szerint ő csak Dugovics Tituszként akarja magával rántani a Fideszt, hogy bosszút álljon.


Ámbátor a közvéleménykutatások szerint inkább a baloldalt fogja. Így én hagynám is. Hadd tegye a dolgát...

máj. 1. 09:52
 32/32 hypno ***** válasza:
57%

#31


Csakhogy ez a fidesznél tendencia. Kaletát egy évig dugdosták.

A pedo kegyelmi botrány kitudódásakor egy hétig hárítottak, bagatelizáltak, mielőtt parancsba adták volna Novák és Varga asszonyságnak, hogy vigyék el a balhét.


Most meg pofátlanul azt mondják - konkrétan Lázár -, hogy ezeknek soha nem volt helyük közöttük és fölöttük? Hát ki választotta meg őket? Ki nevezte ki őket?


Én nem vagyok Magyar Péter rajongó, de élvezettel figyelem, ahogy megfingatja a volt pártja elvtelen propagandistáit, akik küzdenek mint disznó a jégen, de nemigen találnak fogást rajta.


Persze nincsenek illúzióim az Orbán fanklub értelmi képességeit illetően, szóval nem kell betojni, Tompika mehet vissza Brüsszelbe lopni a napot.

máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!