Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis kikhez beszélnek az...

Mégis kikhez beszélnek az ilyen megafonos véleményvezérek amikor 10-ből 9 kommentben csak kiröhögik őket?

Figyelt kérdés
Mi értelme van akkor facebookon nagyon nagyon nyomatékosan súlykolni a mondandójukat ha már pont azzal lóg ki a lóláb hogy milyen széles beleéléssel és gesztusokkal teszik. Amikor már valaki ennyire meg akar győzni valakit ott már izzadságszag van. Csak nem értem hogy ha már a saját üzenőfalukon is szét trollkodják őket akkor miert adnak erre még pénz?
ápr. 30. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert nagyon sokan vannak, akik nem érzik az izzadtság szagát.
ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

1. Kerüld az elvont gondolatokat, és az érzelmeket vedd célba!


2. Kevés üzenetet küldj, de azokat folyamatosan sulykold!


3. Használj felszínes, általánosító véleményeket, sztereotípiákat!


4. Az érvelés legyen egyoldalú – soha ne árnyalj!


5. Folyamatosan kritizáld az ellenfeledet!


6. Keress egy ellenségképet, és folyamatosan rágalmazd!

ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez így oké, de van az a szint ami után már ez kontraproduktív mint látszik a komment mezőben..Innentől olyan mintha sós vizet innának kiszáradás ellen. Ezt a Rogánék nem látják?


Ami a leg viccesebb számomra ez a folyamatos E/3 személyben való kommunikáció. "Láttuk" "Hallottuk" "Tudjuk" 🤣


Gyakorlatilag úgy kommunikálnak mintha nem is akarnának semmiről meggyőzni hanem "hát te eleve egyet értesz velünk"

ápr. 30. 20:08
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Erről eszembe jut egy régi fideszes idézet: "Sorosozás nem az értelmiségnek szól"

Ez az egész lejáratás már csak utólagos tűzoltás a részükről. Csupán annyi a cél, hogy a jelenleg fideszesek kevésbé akarják elhagyni a pártot, hogy aztán átpártoljanak Magyar Péter mellé.

Tegyük fel, hogy minden valós, amit a Megafon a lejáratásokban állít. Na és? Ettől még semmit sem mutatnak fel, hogy egy bizonytalan választó miért is szavazna a Fideszre.

ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat T/1 személyt akartam írni.
ápr. 30. 20:53
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekelnek a fizetett bérkommentelő ellenzéki csűrhék? Én és még 3 millióan hiszünk nekik és tudjuk mi az igaz oldal. Ha támadják őket azzal csak erősödik az összetartásunk az ellenséggel szemben.
ápr. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Kit érdekelnek a fizetett bérkommentelő ellenzéki csűrhék? Én és még 3 millióan hiszünk nekik és tudjuk mi az igaz oldal. Ha támadják őket azzal csak erősödik az összetartásunk az ellenséggel szemben."


Mit értesz "igaz" oldal alatt?

És mitől az?

máj. 1. 00:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem magyarázkodok, nem győzködök, felesleges az ellenségnek magyarázkodni.
máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Nem magyarázkodok, nem győzködök, felesleges az ellenségnek magyarázkodni."


Nem lennének rád büszkék. Rosszul csinálod. Nagyon is hogy elvárás részükről hogy azért ne fullba nyomd a kretént. Így nem gondolod komolyan. Még ők is értelmesebbek nálad.

máj. 1. 00:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem baj , nekem ez így jó és bevált. Én nem vagyok megmondóember nem kell győzködni senkit.
máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!