Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis kikhez beszélnek az...

Mégis kikhez beszélnek az ilyen megafonos véleményvezérek amikor 10-ből 9 kommentben csak kiröhögik őket?

Figyelt kérdés
Mi értelme van akkor facebookon nagyon nagyon nyomatékosan súlykolni a mondandójukat ha már pont azzal lóg ki a lóláb hogy milyen széles beleéléssel és gesztusokkal teszik. Amikor már valaki ennyire meg akar győzni valakit ott már izzadságszag van. Csak nem értem hogy ha már a saját üzenőfalukon is szét trollkodják őket akkor miert adnak erre még pénz?
ápr. 30. 19:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért kommentelsz egyáltalán?
máj. 1. 01:08
 12/13 anonim ***** válasza:
És te minek írkálsz hazug kérdéseket ki? Ha nem lenne értelme nem csinálnák! A közvéleményt nem a face troll kommentelők alakítják, az hogy pár bérkommentelő mindent körbe röhög ami fideszes semmit nem jelent. A csendes többség soha nem lájkol semmit, nem kommentelget mert értelmetlen végtelen vitákra semmi ideje , de szavaz ha eljön az idő. Úgy kikap az ellenzék ahogy kell aztán majd megy megint a: jaj nemértem dehát annyi sok röhögőfejt raktunk és én nem is ismerek fideszest a kis buborékomban élek :D Pont mint 22-ben aztán a balos bérjutubosok nem győztek siránkozni hogy nem értik mi van.
máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"És te minek írkálsz hazug kérdéseket ki?"


A vélemény önmagában nem hazugság. Nem hazudok mivel maximum rosszul/tévesen látom amit látok és rossz következtetést vonok le. Tévedni nem hazugság. A hazugság egy tudatos elferdítése tagadása az igaznak. Amíg ezt nem jelölölöd meg addig kvázi nem mondtál semmit.


"Ha nem lenne értelme nem csinálnák!"


Ez lehet! Ezért is nem értem viszont hogy akkor miért.


"A közvéleményt nem a face troll kommentelők alakítják, az hogy pár bérkommentelő mindent körbe röhög ami fideszes semmit nem jelent. A csendes többség soha nem lájkol semmit, nem kommentelget mert értelmetlen végtelen vitákra semmi ideje , de szavaz ha eljön az idő."


Na látod, tudsz te válaszolni ha akarsz 🙂


"Úgy kikap az ellenzék ahogy kell aztán majd megy megint a: jaj nemértem dehát annyi sok röhögőfejt raktunk és én nem is ismerek fideszest a kis buborékomban élek :D Pont mint 22-ben aztán a balos bérjutubosok nem győztek siránkozni hogy nem értik mi van."


Ez most megint olyan amúgy (és ne sértődj meg ha emiatt egyszerűnek tartalak kicsit)


hogy feltételezni vélem szerinted én pl egy másik szekértábornak viszont mindent elhiszek kanyar nélkül mert ők a "jók" meg vannak a "róószak"


Nos ez közel sem így van. Voltam én már ezen az oldalon is mindennek mondva a balos, jobboson, lipsin keresztül náciig meg fideszesen túl mindennek. Ez miért van szerinted?

máj. 1. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!