Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Puzsér MP...

Mi a véleményetek a Puzsér MP vitáról?

Figyelt kérdés
Mit emelnétek ki ami nektek nagyon tetszett? Illetve mi az ami nagyon nem tetszett?

#vita #Magyar Péter #Puzsér Róberr
máj. 1. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Volt ilyen vita?
máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Pont most fejeztem be, én mint primitív szakmunkás Puzsér kérdéseiből kb nem is tudtam semmit felfogni hisz olyan szavakat használt aminek nem tudom a jelentését, MP viszont teljesen jól fogalmazott, primitív emberek is érteni fogják őt.. Puzsér egy másik szint szerintem
máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Jó lett, de a birkákhoz nem jut el.
máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Meglehetősen mesterkélt, spekuláló ,kitérő válaszokat adott, megértem, hogy nyilván azért, mert tudja,hogy bármi konkrétat mond,szétszedi a NER propaganda, de így ez egy élvezhetetlen beszélgetés volt a sok finomkodással és mellébeszéléssel.
máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem nagyon emelnek úgy látom.
máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Puzsért most láttam először beszélő mikrofonként funkcionálni.
máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4: dehogynem, több kérdést is írtak róla sokan és dicsérik.
máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

3-as, ez nem a te "hibád", mert munkás vagy.

Magyar Péter jól mondta: "Robi, te túl bonyolítod, de túl egyszerű vagy." Valójában Puzsér tartalmilag nem mond szinte semmit, csak intenzíven előadja és idegen szavakat használ néha, hogy ezáltal műveltebbnek tűnjön, holott nem az.

Magyar Péter intelligensen beszélt, sok mindennel egyetértettem.

máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Kongó nem a belgák miatt szegény és valòban a belgák adtak civilizációt az ottani feketéknek. Lehet emiatt utalni engem, de ez az igazság.

Elèg megnèzni melyik a legszegènyebb ország az amerikai kontinensen: Haiti. Aki volt ebben az orszàgban vagy ismeri, hogy kik lakják pontosan tudni fogja miért jutott erre a sorsra ez az ország.

máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!