Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Puzsér-Magyar vita alapján...

A Puzsér-Magyar vita alapján Magyar Péternek határozott víziója van?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán tudtam hova tenni, de végighallgattam és kicsit meglepett, hogy ennyire erős véleménye van a világról és hogy hogyan képzeli el Magyarország jövőjét. Ezt már régóta nem tapasztaltam senkitől a nyilvánosságban. Elképzelhető, hogy tényleg egy kormányképes erővé növi ki magát?

máj. 1. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon tájékozott, jól beszél. És nem ijed meg a párbeszédtől. Jó lehet ez a végén
máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Az sem utolsó, hogy úgy végig tudott csinálni egy háromórás beszélgetést (amiben kb csak ő beszélt), hogy a kormánymédia még nem talált semmit sem, amibe bele tudnának kötni, ami azért durva.

El tudom képzelni, hogy ezekben a percekben is tekergetik a videót, hogy mit mivel kellene öszevágni, hogy valami használható jöjjön ki. :D


Szerintem messze ő a legkorrektebb arc évtizedek óta, ha pedig nem az, akkor DiCaprio-t megszégyenitően tudd szinészkedni. :D

máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok mindent teljesen tisztán lát a világpolitikát illetően.


Főleg azt, hogy a dicsőséges nyugat azért foglalkozik előszeretettel Magyarország gazságaival, hogy a sajátjáról elterelje a figyelmet.


De a víziót nehéz tetten érni.

Meg úgy egyébként mi lenne más ha Magyar hatalomra kerülne?

Majd ő nem lesz lefizethető? Jaj dehogy nem!

máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt nem tudhatjuk, hogy mennyire lesz lefizethető, de ilyen alapon akkor bárki lehet az.

Elmondta, hogy mit csinálna másképp, így azt most nem sorolnám fel tételesen. Aztán hogy ebből mi valósulna meg és milyen sebességgel az megint más kérdés, de legalább annyi mindenképp más lenne, hogy új emberek is lehetőséget kapnának és nem a hatalomtól már eltorzult emberek vezetnék az országot.

máj. 1. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

#4


Elárulom, hogy az egész kapitalista demokratikus világrend arra épül, hogy te megválasztasz egy akárkit, akinek van egy polgári lakása, meg egy Suzukija, a milliárdos tőkések meg lefizetik.


Kár is lenne ezen vitát nyitni!

máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5: Valamiért mégsem egyformán alakulnak az országok sorsai, úgyhogy azért én nem gondolom, hogy mindegy lenne, ki vezeti.

Nem tökéletes ez a kapitalista világrend sem, de az általam ismerteknél számomra még mindig ez a legelfogadhatóbb, úgyhogy ezen is kár vitázni.

máj. 1. 23:11
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Persze mert nagyon nem mindegy hogy ki kit fizetett le.

máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7: Na akkor ezen ideje lenne változtatni, mert ezek szerint nem jó ez a kifizetési irány.
máj. 1. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!