Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha valaki az unión...

Miért baj, ha valaki az unión kívül, az oroszokkal szorosabb szövetségben látja a jövőt?

Figyelt kérdés
Az EU elég gáz irányba ment el az utóbbi időben, migránsokkal, LMBTQ-val, keresztényellenességgel. Ehhez képest Oroszország szimpatikusabb ilyen kérdésekben és Putyin is egy határozott, kemény vezető a nyugatiakkal szemben. Én szívesen venném, ha hozzájuk közelednénk inkább.

máj. 2. 22:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert valljuk be, sem a Szovjetúnió, sem a mai Oroszország nem volt semmiféle gazdasági vagy tudományos területen igazán produktív, a politika és a társadalomtudományok terén is csak legfeljebb lázálmokat kergetett, amiknek a gyakorlata erkölcsileg is elítélhető lett, szóval értelmesen gondolkodó ember nem ezt látja követendő útnak.
máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező nagyon hallgat..."


Nem hallgat, azóta gondolom kiírt már 50 másik kamu kérdést.

máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

#22

Az engem éppen nem izgat, itt kéne reagálnia...

máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mire reagáljak? 😀
máj. 7. 21:59
 25/27 anonim ***** válasza:

#24

Egyrészt a 12-es válaszomra. Azon kívül miben frankóbbak Szergejék nem csak az unióhoz, hanem mindenhez képest.

máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem tolják túl a PC-t, ki lehet mondani olyan dolgokat, amiket nyugaton nem. Az LMBTQ természetellenes és hót gáz dolog, mégsem szabad kritizálni. Én inkább élnék szegényesen, de természetesen, mint több uniós pénzzel, de ilyenekhez jópofát vágva.
máj. 7. 22:18
 27/27 anonim ***** válasza:
PC, LMBtököm, sablonválaszok.. Valami újat is próbálj írni, ha lehetséges...
máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!