Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan baloldali/liberális,...

Van olyan baloldali/liberális, aki szomorú dolognak tartja trianont és nem mond olyanokat, hogy "lépj már túl rajta, mikor volt az már, kit érdekel már"?

Figyelt kérdés
máj. 4. 00:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17%
a 3-as jól lepontozta a sok bohóc libsi de gondolom egyikük sem akarja oda adni nekem a házát persze ingyen
máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
40%
Szálasi, Horthy legalább nem akarták Magyarország szét szakadását.
máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23%
13-as De Trianoni szerződés éppen hogy lejárt pát éve XD pont arról van szó hogy újra kellene tárgyalni
máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
#22 Annyira nem akarták, hogy alá is írták, Kun Béláéknak volt egyedül töke szembeszállni a nyugattal!
máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#23 1947-ben lejárt már amikor felülírta a párizsi béke. Azt mikor tárgyalják újra? :)
máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
40%
25-ös lényegében nem lejárt hanem felülírták a Párizsi békeszerződésre. Most is legyen ilyen felül írás :) Szívesen beköltözöm én a Francia, a Román, vagy a Szerb elnök házába is és ki sajátítom a lakást. Mondván, hogy én is a ház falain belül vagyok már az enyém :)
máj. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 Írd felül akkor. Xd
máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!