Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közel 100.000 ember nézi...

Közel 100.000 ember nézi Magyar Péter tüntetését online és a tér is tele van. Ezt észreveszik a Karmelitából is az enyves kezűek?

Figyelt kérdés

máj. 5. 16:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%

Szóval kérdező, aki nem ért egyet a véleményeddel az kék fideszes (dk) szimpatizáns?


Had áruljak el valamit neked: Én nem szavazok senkire, nem szimpatizálok senkivel. :). Nekem mindegy ki van kormányon, ugyanolyan az összes. Külföldi cégnek dolgozok itthonról már évek óta. Ha valami itthon nem fog tetszeni akkor elmegyek helyileg oda és ennyi. Szóval engem nem érint a magyar politika, mert saját lábamra tudok állni akármikor.

máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem azért kell érdekeljen mert te labra tudsz allni, a politika többről szól mint sajat magadrol. De elegge elarultad ezzel hogy milyen ertekek menten is gondolkozol te hazaáruló
máj. 5. 17:29
 13/23 anonim ***** válasza:
31%

Miért lennék hazaáruló? A saját és a saját családom fontos számomra és nem például Te. :) Ha ez itthon elérhető, amely jelenleg elérhető még akkor itt leszünk, ha nem akkor van végtelen opció. Mindenki saját maga kovácsa. Azért, mert Te nem vagy sikeresebb az életben, mint mások arról csak is Te tehetsz. Attól hogy más lesz a miniszter, mások fognak kormányozni, Te még nem fogsz többet keresni. Akkor fogsz jobban élni, ha Te teszel érte, a politikán kívül. Azok a szegények, akik a politikusokra várnak. :). Ahogy Laci bácsi írta: a hosszú élet titka, hogy nem avatkozunk bele mások magánügyeibe.


Ui még 1x: Nem mindenkit érdekel a politika olyak fanatikus szinteken, mint egyeseket.

máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
A politika arról szól hogy a közösséggel foglalkozol es nem magaddal, pont az ilyen önző emberek a legsikertelenebbek az eletben mint te akik a sajat nyomorjukkal foglalkoznak csak. Ennel tobbrol szol az elet, a te silany eletednek is tobbrol kell szolnia mint hogy büszke vagy ra hogy rabszolgaként dolgozol. Kicsit vissza kene menned meg az iskolaba, lehet akkor ragadna rad valami a koszon kívül
máj. 5. 17:48
 15/23 A kérdező kommentje:
Es igem egy kek fideszes hazaáruló maradsz
máj. 5. 17:48
 16/23 anonim ***** válasza:
43%
Köszönöm. :). Nem rabszolgaként dolgozok hanem egy jatekfejlesztő cégnél vagyok programozó jelenleg. De Te már csak tudod.
máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Azt hittem legalább van valami vállalkozásod és arra vered a nyálad. De egyre több mindenről derül ki hogy lufi amiről beszélsz; akik magukat dicsérik mindig kiderül végül hogy milyen durva kisebbségi komplexussal küzdenek amúgy is, nyilván nem alaptalanul.


Ha nem érdekel a politika mit keresel egyébként itt? Ha nem akarsz tenni a hazádért? Tiszta ellentmondás vagy mr siker

máj. 5. 18:15
 18/23 anonim ***** válasza:
22%
8000 a hivatalos nézőszám gyerek, nyugi, a fele meg belpesti ficsúr volt.
máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%
Kedves Kérdező! Tipikusan azok táborát erősíted, akiknek savanyú a szőlő. Na ezért nem sikerült még leváltanotok OV-t. A fajtád zöme ezt a lekezelő, degradáló stílust képviseli. Igaza volt egyik előttem szólónak, hogy Neked, magadnak kell a sorsodon alakítani. Ne fentről várd, hogy a sült galamb berepül a szádba. Szerinted Magyar Péter beleteszi? Jahhh..csak nem a galambot.
máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A kérdező O.V. és a Fidesz embere. Ezzel a primitív gyök stílussal akarja lejárati MP t és szimoatizánsait mintha mind ilyen bunkó lenne.

Fideszes narancs kérdező! Nem fog bejonni alattomos terved. De dolgozz csak tovább a 2/3 ért. Miattad és a hasonlók miatt maradni fog a Fidesz 😍

máj. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!