Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közel 100.000 ember nézi...

Közel 100.000 ember nézi Magyar Péter tüntetését online és a tér is tele van. Ezt észreveszik a Karmelitából is az enyves kezűek?

Figyelt kérdés

máj. 5. 16:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
5# Ember, 1nn 4 fő? Ez a tér nem MPéter szardiniás konzerve. 1nm 1fő, max 2 fő amit számolni lehet. Ez a valóság. Amúgy már az 500 fő is szép teljesítmény lenne Pétertől.
máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#19: Ti a fideszesek várjátok a sült galamot, rendre jönnek is a vezértől az ingyen milliók, mert erre csináltok gyereket. A vállalkozásaitokat csak a támogatások tartják életben és a mesterségesen gerjesztett kereslet, vagy a kizárólagosság. A rosszindulatú, trágár trógerség is zömében tőletek jön, már annyira, hogy televíziós műsorban megy a káromkodás és nem valami valóvilágban, big brotherben, hanem politikai műsorban, rendszeresen.

Azt szoktam mondani, hogy még a mérnök, az egyetemi tanár is káromkodik ha mérges, de egyedül, vagy kis társaságban. De ti nyilvánosan csináljátok, embereket, emberek csoportjait alázzátok meg kampányszerűen. Múltkor a vezér már fajelméletről beszélt, hogy nem keveredünk más fajokkal, és még ti rasszistáztok másokat.


Máshol, jobb helyeken nem a pénzért, hanem szeretetből vállalnak gyereket, mert vágynak rá és annyit, amennyit fel tudnak nevelni és a piacból, a tudásukkal élnek meg és nem a támogatások után kupászkodnak, a közbeszéd is tisztább. Ez a jobb hely a "romlott" nyugat.


Kicsit gondolkozz el ezen.


A fidesz nem azért nyer 14 éve folyamatban, mert annyira jó, hanem mert azt állítja magáról, hogy annyira jó és olyanok is elhiszik neki, akik ezt nem is tapasztalják.

máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

21: Tudod, mekkora 1 m2? 1 méter x 1 méter. Az egyik, oldalsó íróasztalom 1m széles. Én sem vagyok egy kis, kígyóvállú termet, de kövér sem, megnéztem, szellősen, kellemesen elférnék magam mellett úgy, hogy nem lógok ki és nem érek össze magammal. Magam mögött még szellősebben elférek ugyanekkora területen.

A tömeg kalkulációk is szokásosan 1m2-re 4 főt szoktak számolni. Ez még messze nem konzervdoboz. Mert normál méretű emberekkel számolnak. A fotókon látható, hogy nem túl szelősen vannak.

Kis adalék, hogy 5000m2-el alá an becsülve a tér mérete, mert nagyobb és még a síneken, az utcákban is álltak.


Valaki írta, hogy vannak érdeklődők is bizonyos arányban. De akkor tessék más tüntetéseket, a békemenetet is elosztani a vélt érdeklődők számával. Nem mintha egy gyűlésen nem érdeklődők lennének. Érdeklődők, ezért mennek el és ezért nézik online is. Én is érdeklődő vagyok, messze lakok, ezért néztem online.

Relatívan az utóbbi sok év legnagyobb gyűléseit produkálja az új párt és mindezt úgy, hogy új. Elhiszem, hogy ez sem a dk-nak, sem a fidesznek nem tetszik. Mert akárhogy is tagadják, ezektől vonzza át a legtöbb embert az új párt. Ezt elismerik a támadásokkal.

A dk menthetné magát, csak le kellene köszönnie végleg Gyurcsánynak és Dobrevnek többet kellene szerepelnie, elő kellene adnia a programját. De helyette a dk is inkább támadja ezt az új formációt, mert ezt könnyebb. Csodálkoznak, hogy kék fidesznek nevezik őket.

máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!