Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a magyar politikusok...

Vajon a magyar politikusok megoldják valaha a cigány problémákat hazánkban? Megdöbbentő adatokat olvastam a minap!

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy szakértők számittásai szerint,a mai 800 ezer cigányból,15-20 év múlva kb 3 millió cigány lesz!Mert csak szaporodnak és szaporodnak!De dolgozni meg nem akarnak,vagy nem tudnak!Mi lesz itt?Lesz valami megoldás vajon?
2010. okt. 28. 15:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:

De jó is volna a cigányok nélküli élet , többszörösére nőne az életszínvonal magyarországon.

:(


Az biztos is!Pár éven belül ott tartanánk mint ausztria!Jó azért nem,de közelebb lennénk a célhoz!De szerintem ez nem fog bekövetkezni!Én egyet bánok,hogy az a bizonyos német diktátor fél munkát végzett!:)

2010. okt. 29. 17:11
 52/74 anonim ***** válasza:
40%
Az a bizonyos diktátor úgy kb. lesz@rta, h hány cigány van Magyarországon, ha ő nyert vna, akkor lehet, h a cigókat elgázosította volna, viszont az minket már nem érintene amúgy sem, mert már az Urál mögött lennénk. A "Generalplan Ost" szerint ugyanis a jelenlegi Magyarország "Lebensraum"-nak kellet vna.....tetszik-nem tetszik....ez van. Egyébként meg kit érdekel Ausztria, az is csak kívülről fénylik, de belülről el van rohadva, egyszerűen egy normálisabb Magyarország kellene, a nem dolgozni akaró cigányokat pedig vmi külön telepekre, ott rabolgathatnak, meg öldökölhetnek akár, de EGYMÁSSAL.
2010. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellenek ilyen szélsőséges dolgok. Csak olyan feltételeket kell teremteni a segílyhez, hogy az semmiképp ne lehessen egyedüli "jövedelem", kivéve, ha mittudomén béna valaki.

Esetleg a cigányok második otthonában (börtön) a nem gyilkosságot elkövetők csinálgathatnák az autópályákat.


Annyiféle jó kis kreatív ötlet lenne, de Orbánék lesz@rják :P

2010. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 A kérdező kommentje:

ma 00:26


Persze hogy nem kell szélsőséges dolog,mert azzal szerintem a mai világban nem sok mindent érsz el,én is így gondolom!Az a baj,hogy itt hiába csinálnál akármit is,se szép szóval,se agresszioval nem lehet őket rávenni,hogy dolgozni kellene,vagy valamit csinálni,mert nekünk így magyaroknak ez ku.rvára nem jó!Ha ez így folytatodik én nem tudom mi lesz itt,a végén majd nekünk kell alkalmazkodni hozzájuk!Végülis már most is,valamilyen szinten,ami eléggé vicces,hogy a saját hazámba ő büdös magyaroz,de ha te kimondod hogy büdös cigány!Akkor már te vagy a világ legrasszistább embere!

2010. okt. 30. 11:39
 55/74 anonim ***** válasza:
3%

Nem unjátok ezeket a kérdéseket?

A napi cigányozás kilőve, gratulálok. Menj át a napiszarra még...

Megy a jósolgatás, spekuláció, na meg persze az ész nélküli nyavalygás. Nem akarok senkit sem bántani, de hogy foglalkoztathat ez ennyire??? Miért nem a kis életeddel foglalkozol? Próbáld jobbá varázsolni. Az emberek abban a tévhitben élnek, hogy a cigányok tehetnek arról, hogy átlagos életszínvonalon élnek. Az összköltségvetés 0,9%-a megy a segélyezésre, ami nem kizárólag a cigány családokat árint. Szóval a gondosan befizetett adótok-amit persze igyekeztek nem befizetni-nagyon kis hányada a kifizetett segélyeknek.

És ha valakit megbántottam sajnálom, de ha nagyon kritizálni akartok, akkor olvassátok vissza amit írkáltatok.

2010. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:

ma 16:27


Engem ugyan nem bántottál meg!De köszi nekem,ettől függetleül minden rendben van az életemben!Semmi köze ehez!De a cigány kérdés egy elég nagy probléma az országban,csak olvass bele külföldi újságokba!Mindenhol azt írogatják hogy nem tudjuk megoldani ezt a problémát!Az meg hogy ennyien felteszik ezt a kérdést,annak valami oka van!Nem gondolod barátom?

2010. okt. 30. 16:47
 57/74 anonim ***** válasza:
6%
Szerinted mégis milyen megoldási lehetőségeket tudnak nyújtani a politikusok? Lehetőleg olyat mondj ami nem ütközik az alapvető emberi jogokba. Tényleg komolyan gondoljátok hogy emberek csak azért csinálnak gyereket hogy aztán felvegyék utána a segélyt? Finoman fogalmazva nem éppen a romákra jellemző a tudatos családtervezés. Egyszerűen nincs kultúrája a fogamzásgátlásnak, ahogy esik úgy puffan. És persze mint mindenki más, ők is felveszik rá a segélyt. 50 év múlva talán a romák lesznek többségben ebben az országban. Ha ez így lesz, akkor azt kell mondjam, hogy a romák az ágyban megverik a magyarokat, de nagyon csúnyán. De mondok én neked egy megoldást. Mindenki csináljon még egy gyereket! Tudom akkor csökkenne az életszínvonalatok. Ha belegondoltok, egyetlen korban sem volt könnyű gyereket vállalni, akárhová is nézek a magyar történelem vérzivataros századaiban. Ez a tény azonban nem vette el a kedves őseitek kedvét a gyermeknemzéstől, sőt. Szóval ahelyett hogy a megoldáson gondolkodtok, ink
2010. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
29%
inkább foglalkozzatok az asszonnyal!
2010. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy jól eltervezett ötlet a cigányok részéről, egyre többen lesznek, mígnem pár évtized múlva a cigány miniszterelnökünk átkereszteli Magyarországot cigányországgá.Gyarmatosítanak minket.

Menjünk ki mindannyian Új-zélandra, az lesz az új hazánk.

ELŐRE MAGYARORSZÁG!!!

2010. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 1010011010 ***** válasza:
100%
Az előző 20 év politikai garnitúrája legyártotta a következő 20 év problémáját. Pártokkal, kormányokkal nem lehet megoldani a problémát. Az a generáció amivel a gyerekeinknek együtt kell majd élnie, már megszületett. Innen nem lesz visszaút. Csak nehéz lesz a gyerekek szemébe nézni ha megkérdezik majd, hogy ezt miért hagytuk.
2011. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!