Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a magyar politikusok...

Vajon a magyar politikusok megoldják valaha a cigány problémákat hazánkban? Megdöbbentő adatokat olvastam a minap!

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy szakértők számittásai szerint,a mai 800 ezer cigányból,15-20 év múlva kb 3 millió cigány lesz!Mert csak szaporodnak és szaporodnak!De dolgozni meg nem akarnak,vagy nem tudnak!Mi lesz itt?Lesz valami megoldás vajon?
2010. okt. 28. 15:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
100%

...ja, és akkor még dolgozni sem dolgoztak, és ja, akkor még a fogamzásgátlás sem volt divat, jaaaa, és hogy akkor még 17 évesen mentek férjhez a lányok... légyszi, gondolkodj már el egy kicsit... azért szüljek, mert a cigányok többen vannak? Alacsonyodjak le az ő szintjükre? És mit mondok majd a gyerekemnek, ha tízévesen megkérdezi, hogy miért született? Nem azt, hogy "kisfiam, tudod apáddal már régóta szerettünk volna gyereket, vagy egy kistesót a bátyuskádnak, és már nagyon vártunk téged" stb. Nem ezt fogom mondani. Hanem azt, hogy "kisfiam, azért születtél meg ötödiknek ebbe a családba, mert a szomszéd gazsiéknak már huszonhárom gyerekük van, és nem akartunk alulmaradni a versenyben, mert hát magyarok vagyunk, no! Ja, és ezért nem tudjuk fizetni a villanyszámlát, és ezért nem kaptál karácsonyra semmit"


Ha valaki nem akar négy gyereket vállalni 100ezres fizetésből, az teljesen korrekt. Ami nem korrekt, az az, hogy a gyerekeimnek nem fogom tudni elmagyarázni, hogy miért van húsz cigány osztálytársa, miért verik a tanárnénit, és miért hagytuk, hogy ez idáig fajuljon. Nem szülési versenyt kellene kezdeményezni, hanem a gazdaságot fejleszteni, a cigányságot pedig integrálni - és ez alatt nem azt értem, hogy jajjj, szegényeknek nincs ruhájuk, akkor adjunk nekik ezt meg azt - rá kell őket KÉNYSZERÍTENI, hogy iskolába járjanak, dolgozzanak.


Persze én is csak a számat tépem: még nem dolgozom, nincs gyerekem, és mindent összevetve még semmit nem tettem a javulásért. DE! Ha hallanék akármilyen programról, vagy munkáról, ami a cigányság felemeléséért fáradozna, akkor rögtön segíteném. Csak az a gond, hogy nem hallok.

2011. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
100%

magyarok cigányok aránya Magyarországon kb 12:1-hez,


és nincs olyan magyar ember, akinek ne lett volna bárminemű konfliktusa, sérelme, vagy bármi egyéb negatív esete cigánnyal!


De ha meglincselnek egy ártatlan sofőrt, vagy kirabolnak amíg alszol, nem lehet megmondani, hogy cigány volt!


A politikusoknak meg van kötve a keze az tény, de túl gyávák ahhoz, hogy elvágják a köteleket!

2011. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy a Nyugatinál történt discobalesetben sokak szerint cigány fiatalok késeltek... Vajon miért nem mondják ki a híradóban??
2011. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar nőknek 1900 körül átlagosan 4 gyerekük volt. És akkor még nem volt gyes meg bölcsőde, meg babysitter sem. Ja, és családi pótlék se volt."


De a férje fizetéséből megéltek, és nem volt divat anyucit otthagyni 4 gyerekkel, mert akkoriban a válás szégyen volt. Most mi a nyavaja tart vissza egy férfit, ha beleszeret egy másik nőbe? Ne mondd, hogy a gyerekek.

2011. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!