Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz, hogy Magyar Péter...

Az igaz, hogy Magyar Péter demonstrációin csak azért vannak olyan sokan mert annak a fele aktivista akik mindenhova követik őt?

Figyelt kérdés
Bohár Dani tette ki a fb oldalára. Meg kommentekben is olvastam. Ugye ez nem igaz? Most nagyon csalódott vagyok, azt hittem megindult valami, erre kiderül, hogy mégsem?

máj. 8. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h igaz. Az emberek dolgoznak/ èlik az èletüket. Nem tudják jàrni az orszàgot és fõleg nem ilyen tömegben. És kevès aktivistàja van köztük èn is, de legtöbben csak akkor megyünk vhova ha èpp ráérünk.
máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Leclerc ***** válasza:
53%
Az az ember még nem mondott igazat. Folyamatosan hazudik és manipulál. Pont az a célja, hogy elbizonytalanodj.
máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ja Bohàr egy jó nagy gyökér, de versenyezhetne a többi megafonos közpénznyelővel. Egyik spanom ismeri a trombitàst koràbbról. Azt mondja h élõben sokkal cukibb az a homàr, fõleg amikor a pasijával sètalgat...
máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!