Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok amikor Magyar Péter...

Láttátok amikor Magyar Péter Putnokon volt?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok magáról ez egészről?

Amit mond, a templomból jövők reakciója stb.


Ezek alapján is lehet valós, hogy ő a fidesz embere?


[link]

Itt van a videó, ha valaki esetleg nem látta.



máj. 11. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha a Fidesz embere volna, akkor a Fidesz nem költene 100milliókat a támadására.


Ott van pl. Vitézi, akit nem támad a Fidesz - na ő a Fidesz embere.

máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért tűnik a videó alapján a fidesz emberének? Egyébként a mocskos pap még oda is köp elé.
máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Video nélkül is a fidesz szekerét tolja.
máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Láttam a videót. Nekem nem világos, hogy kit akartak guillotine alá küldeni? Meg mikor mondtak ilyet?
máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Szóval odament Putnokra beszólni a polginak és még annyit se tett meg előtte, hogy rákeressen, hogy tudja, hogy néz ki az illető, hogy majd felismerje?... Tényleg ki kéne aludnia magát végre...
máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
#5 Váratlanul jelent meg a polgi. Nem azért ment Magyar Péter, hogy vele találkozzon.
máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A fideszes polgármester saját szavait idézte. Jól be is csicskította.

[link]

[link]

máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Tudhatta volna, hogy Putnok nem olyan hatalmas város, hogy ne találkozhasson a polgármesterrel, ha odamegy, ráadásul úgy, hogy összehív egy tömeget, ami nyilván nem történik minden nap Putnokon, tehát nyilván a polgármester is tudni akarja, hogy hogy is zajlik majd az esemény. Ha arra fel volt készülve, hogy majd a szavait idézze, a képét is igazán megnézhette volna, hogy felismerje őt.
máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Sokat filóztam ezen ki küldte, és szerintem Zukerberg 40 milliót adtak neki a kormany hírdetésre, éf a Google embere, ott meg 150 költöttek hírdetésre, hogy hiteltelenítsék Magyar Pétert.
máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A polgármester napszemüvegben volt, meg beöltözve. Emiatt nem olyan könnyű felismerni valakit. Akire először azt hitte (alpolgármesterre) hogy a polgármester az amúgy hasonlított rá picit.
máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!