Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazanál homoszexuális vagy...

Szavazanál homoszexuális vagy transz nemű miniszterelnökre?

Figyelt kérdés
máj. 12. 00:37
A kérdező szavazást indított:
Persze. Miért ne?🏳‍🌈
Nem, mindennek van határa.
31 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Csak ha bevezeti a többkulcsos adórendszert
máj. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Na az kéne még! Fuj.
máj. 12. 00:41
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Fúúj
máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Kit érdekel hogy homoszexuális-e? a kérdező igen primitív ember lehet.
máj. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

4.

Nem! Sok agyad nincs!

A kérdező pont a homo propagandát nyomja!

máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Az attól függ!

Ha betartja a konvenciókat, akkor persze, már ugye feltéve, hogy a politikai programja megfelelne nekem, mert ez olyan szakma, hogy az számít elsődlegesen.

Azt meg kell érteni, hogy ha egy hetero pár, egy fiú, meg egy lány csókolódzik a villamoson, az is zavar engem, mert minek kell nekem azt nézni? Nem odavaló!.

A transzok ocsmányak, de borzalmasan.

Ha férfi, akkor öltözzön és viselkedjen férfiasan, a fene sem bánja, ha egyébként meleg. Nőként is lehet leszbikus, de ne a nyilvánosság előtt nyalják-falják egymást.

Tessék legalább elfogadni azt ami van, hogy fizikailag kicsodák és ne hivalkodjanak a szexualitásukkal, mert az irritáló.

SENKI ne hivalkodjon ezzel.

Barbie-ra mellesleg ugyanígy nem szavaznék.

Pár éve beültem egy ismerősömmel a Blahánál egy éjszakai szórakozóhelyre és tele volt melegekkel, ám a legnagyobb meglepetésemre kifejezetten férfias pacákok voltak többségükben, el sem akartam eleinte hinni. Na az ilyen nemigen zavar, mert - mi közöm hozzá? -

Ha a Szájert nézzük, ő ugyan nagyot bukott, pedig nemigen érdemelte meg, mert úgy tudom nem túlságosan villogtatta a szexualitását nyilvánosan, felőlem maradhatott volna felelős pozícióban, szerintem a meglepetés ereje buktatta őt ennyire le, mert nem is volt rossz politikus, egyike volt azoknak, akiknek eszük is van és mellé dolgozni is hajlandók voltak.

Homokos volt mellé. hát istenem, a Dajcs meg narkós mint az állat, a többi EP képviselőnk is jó firma, most valahogy jó lenne megnézni, kit küldünk ki, hogy minket képviseljenek.

máj. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
82%
Kit izgat mit és kivel csinál az ágyban, csak ne lopjon.
máj. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
csak ilyenre szavaznék
máj. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Természetesen nem. Az ilyeneket börtönbüntetéssel sújtanám.
máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Helyes választ egyedül a hármas adott.
máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!