Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ápolóként dolgozom megyei...

Ápolóként dolgozom megyei kórházban, nálunk nincs kafetéria, sem 13. havi jutalom. Más kórházakban sincs?

Figyelt kérdés

máj. 23. 11:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
Egy évben 12 hónap van.
máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

#1


Ha van még néhány ilyen hasznos információd ne tartsd vissza! :)

máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj meg németül és tárt karokkal várnak egy országgal nyugatabbra, normális fizetéssel!
máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
a nemeteknel a bizonyitvänyt honosittatni kell, ahhoz meg kell a jo nemet nyelvtudäs...
máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Az egy szar ország, gyere nyugatra.
máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

"Az egy szar ország, gyere nyugatra."


Végre már egy normális ember. Én is sok olyat láttam, aki szerint Ausztria vagy Németország jó hely. Ők még sosem jutottak túl fatornyos kis falujuk határán.

máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék elköltözni. Szeretek itt élni, s gondoskodnom kell itt élő hozzátartozóimról, hisz ők is gondoskodtak rólam gyermekkoromban. Szerencsére az idei emeléssel a bérem is egész elfogadható lett.


Kérdésem a kafetériára és 13. havira irányult. Ha valaki érintett az ügyben, talán tudna választ adni. Kicsit fura, hogy pont egy kórház nem nyújt ilyen lehetőséget. Nem tudom, országos, vagy helyi problémáról lehet itt szó.

máj. 23. 12:01
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Mennyi hazaáruló van az oldalon!
máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
8# Hülyéből több van aki orbán pedofil bizniszeit és lölő yachtját fizeti az adójából. Aztán meg megdöglik ha 3 hónapot kell várni egy műtétre. :D
máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

9.

Lehet, Nem vagyok Fideszes de azért ti is szaporítjátok a hülyéket elég bőven!

máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!