Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely a DK jelölje...

Karácsony Gergely a DK jelölje mikor fog Vitézy Dávid városfejlesztési és közlekedési szakemberrel vitázni végre? Van már hivatalos dátum?

Figyelt kérdés

Karácsony Gergely, a DK jelöltje+ proxy pártoké.

Vitézy Dávid az LMP jelöltje.



máj. 12. 23:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Azért mert te dk-s vagy, más még nem lesz az.

Én az életemben nem szavaztam se a fideszre, se az mszp-re, se a dk-ra.


Egyébként itt pont te állítod azt, vagyis inkább ti, hogy Karácsony dk-s lett attól mert hozzájuk szólt, miközben Vitézy, aki világéletében fideszes volt, az hirtelen független lett.

máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11 A DK jelöltjére szavazol, tehát a DK-ra szavazol.

Én tényekkel támasztottam alá, amit írtam, te meg csak konteókat vagy évtizedekkel ezelőtti állapotokat tudsz felhozni.

máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Van más kérdés itt az oldalon, ahol meg lehet vitatni hogy a DK jelöltje-e.

Véleményem szerint igen, mert Fekete fehéren le van írva a választási honlapon, mint jelölő szervezet. Ezt felesleges kimagyarázni...


A kérdésem nekem, hogy lesz-e Vita mert nekem nagyon fontos lenne, mert még nem döntöttem kire szavazzak. Ha tudtok valamit írjátok ide, köszönöm.

(Ha nem lesz vita, akkor Vitézyre fogok tuti szavazni.)

máj. 13. 14:14
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

#12

"A DK jelöltjére szavazol, tehát a DK-ra szavazol."

Nem, nem szavazok a DK jelöltjére. Nem vagyok bp-i.

Hát igen, ha a hülyeség fájna, már rég túladagoltad volna magadat nyugtatókkal.


"Én tényekkel támasztottam alá, amit írtam, te meg csak konteókat vagy évtizedekkel ezelőtti állapotokat tudsz felhozni."

Igazából nem. Te tényeket nem írtál, azokat egyedül én írtam.

Az állításom az volt, hogy Vitézy közel 2 évtizede fideszes, ami igaz és erre hoztam is a közel 2 évtizeddel korábbi bizonyítékot. Ez tény.


Egyébként nem régi infó. 2022-ben is államtitkár volt. Ez jól bizonyítja, hogy mennyire tudatlan és sötét vagy. :DDD

Itt van a wikiről egy másik idézet, ami a lemondásáról szól 2022-ben: "2022. július 13-án az NKK átkerült Lázár János Építési és Beruházási Minisztériuma alá,[21] majd rövidesen megszűnt.[22] Vitézy mint közlekedési államtitkár működött tovább egészen november közepéig"

[link]


Szóval bizony tény, hogy Vitézy fidesz közelben volt egész végig.


#13

"Véleményem szerint igen, mert Fekete fehéren le van írva a választási honlapon, mint jelölő szervezet."

Csak nem ettől lesz valaki DK-s.

Ha annyira dk-s lenne Karácsony, akkor 2019-ben az előválasztáson nem indítottak volna dk-s jelöltet. Kálmán Olgát pont azért indította a dk, hogy megszerezze a dk-nak a főpolgármesteri helyet, mert Karácsony nem dk-s.


"Ezt felesleges kimagyarázni..."

Nem kimagyarázás a tények ismertetése. Azért mert Churchill és Roosevelt összefogott a szovjetekkel Hitler ellen, még nem lett Anglia és az USA komcsi.


"(Ha nem lesz vita, akkor Vitézyre fogok tuti szavazni.)"

Akkor a fidsezre szavazol.

máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Nem, nem szavazok a DK jelöltjére. Nem vagyok bp-i."

Akkor csak szavakkal támogatod a DK jelöltjét, tehát DK-s vagy.


"Az állításom az volt, hogy Vitézy közel 2 évtizede fideszes, ami igaz és erre hoztam is a közel 2 évtizeddel korábbi bizonyítékot. Ez tény."

Azt bizonyítottad, hogy Vitézy ~2 évtizeddel ezelőtt fideszes volt, és nem azt, hogy azóta is az.


"Egyébként nem régi infó. 2022-ben is államtitkár volt."

Ezek szerint 2022-ben még fideszes volt, de továbbra sem erről vitázunk, hanem hogy most az-e.

máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!