Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményéd a Fidesz...

Mi a véleményéd a Fidesz propagandáról?

Figyelt kérdés

máj. 13. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Undorító és felháborít, hogy erre költik a pénzünket
Nekem tetszik és elhiszem, hogy igazat mondanak
42 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%
Az a véleményem, hogy te most valami ballibes propagandát próbálsz tolni, csak ostobán.
máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Nekem tetszik, de nem hiszem el, viszont lenyűgöz, hogy milyen jól nyomják.
máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Kb ugyanazt váltják ki belőlem, mint a pszichopata sorozatgyilkosok: elborzaszt, hogy emberek ilyenre képesek, egyúttal mégis elképesztően érdekesnek találom, és rengeteg tanulságot és felismerést élek meg; egy kíméletlen tükör.
máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Különösebb reakciót nem vált már ki belőlem, elég öreg vagyok már ahhoz, hogy belássam minden korban, minden társadalomban használtak ilyen eszközöket a tömegek manipulációjára, nyilván nem az értelmiséget akarják vele megszólítani.
máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1 Aki kritizálja a Fideszt, az egyből baloldali...😂

Vitázhatnánk rajta, hogy kettőnk közül ki az ostoba.

máj. 13. 14:22
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
5. Fidesz bot. Mostanában minden fidesz kritikus kérdezőt vagy válaszolót leostobáz.
máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

"nyilván nem az értelmiséget akarják vele megszólítani"


Például nekem pont ez az egyik döbbenet felismerésem: azt hinni, hogy csak a hülyék veszik be, önmagunk túlértékelése, simán beszopnám én is, te is. A lényeg az, hogy már idejekorán ők adják a keretezést a történetben. Ha sikerül elhitetni, hogy a Brüsszel-Fidesz vita igazából globalizmus-nemzeti szuverenizmus vita, akkor már szinte mindegy, mekkora f.szságot mondanak, a kerettörténet fenntartja magát.


Amiért mégis egyetértek, hogy számomra bámulatos, ahogy a párhuzamosan futó, de egymást ütő kerettörténetek milyen kib.szott simán megférnek egymás mellett. Pl keresztény értékek mentén muszlimozni vs a keresztány államalapítás ünnepén muszlim vendégekkel félholdat rajzolni az égre.

máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Én azokat nézem le, akik olyan ostobák, hogy beszopják. Rogánék meg persze hogy csinálják, ha hagyja nekik a lakosság.
máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Kezdem megkedvelni az ellenzéket. Ha valakit ilyen nagyon csepülnek, akkor annak lehet valami igazsága.
máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem undorító egy módszer. De azt mondják mindenki azt kapja amit érdemel, és a fidesz szavazóknak erre van igényük. (vagy ennyire tartja őket a kormányuk)
máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!