Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan Fideszre...

Van itt olyan Fideszre szavazott utoljára és megbánta?

Figyelt kérdés
máj. 13. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Azt sajnálom csak, hogy még most sincs nála jobb. Ezzel nem azt mondom hogy a Fidesz jó, hanem azt, hogy a többi annyira béna.
máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

#1

Tisza se jó?😅

máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

#2-es, nem, nem jó.


Egyenlőre se program, se semmi konkrétum csak egy ember nagy szavakkal, aki 6 hónapja még teljesen elvolt a NER-es állásával.

máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

#3 Azért a Fidesz "folytatjuk" programjánal a Tiszának komolyabb elképzelései vannak.

Hadházy is fideszes volt, most meg látjuk mivel foglalkozik. Ez a NER-es volt egy gyenge érv szerintem, nem lett milliárdos kétes üzletekkel.

máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
#3: Lesz két éve kiépíteni a pártját. Addig mi alapján mondod, hogy nem jó? Jövőképe láthatóan van, illetve az is látszik, hogy felkészült. Nem látom, hogy miért ne lehetne adni egy esélyt neki, hogy megmutassa mit tud.
máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg szánalmas a magyar nép. A kizsákmányoló szarhoz ragaszkodik az új helyett...


Még szerencse hogy én nem voltam ilyen szolgalelkű és már nyugaton vagyok.

máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
a 3as kamu fideszes ember
máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es, épp ez a baj a szűklátókörűséggel.

Ha nem szeretem a Petit, akkor csak fideszes lehetek. Képzeld, nem vagyok fideszes, még csak Mitanyánkos se. Ellenzéki szavazó vagyok.


#1-es válasza úgy szólt, hogy JELENLEG nincs senki. Arra reagáltam én, hogy jelenleg a Tisza se jó (az, hogy mi lesz velük 2 év múlva majd eldől).


Örömmel szavaznék rá, ha a 2 év alatt olyan programot, csapatot és pártot rak össze, ami számomra szimpatikus értékeket képvisel.

máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Ez szerintem korrekt. Nem kell feltétel nélküli bizalmat szavazni neki, de élből elutasítani sem szerintem. Meglátjuk mit hoz össze.
máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!