Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki 2022-ben a Fideszre szavazott, de a következő választáson biztos abban, hogy máshova fogja húzni az X-et?

Figyelt kérdés

márc. 23. 15:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, a Fideszre szavaztam, de '26-ban nem arra fogok
Nem, továbbra is a Fidesz pártján állok
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Én is megbántam, hogy a Fideszre szavaztam. De nem teszek máshogy főleg, hogy Brüsszelből folyamatos támadás alatt van az ország és megvédeni csak Orbán képes minket. Azért csöbörből vödőrbe én sem akarok kerülni
márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem lenne az ország támadás alatt Brüsszel, ha nem Orbán lenne a miniszterelnök. Ez csak Orbán Viktor demagóg szövege.
márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne nem csak M1-et, TV2-t és Origo-t nézni és olvasni. Telex, 444 vagy ha független akkor ATV
márc. 23. 22:08
 4/8 A kérdező kommentje:
UI: Örülök neki, hogy azért (jelenlegi állás szerint) többen gondolkoznak racionálisan
márc. 23. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért? Kire szavazzunk? A bukott baloldalra, akiknek 4 évente változik az összetételük és egy erős, karizmatikus vezetőt sem képesek "összekaparni"...? Ráadásul, állandóak az ellenzékben a belső konfliktusok is... Az ilyen pártok hogyan lennének képesek egy országot vezetni, ha egymással sem képesek összefogni...?

Bőven elégvolt egyszer is,hogy rombadöntötték a gazdaságot!

Arról már nem is beszélve, hogy Dobrev megmondta, hogy ha ők lennének hatalmon, katonákat is küldene az országból az orosz - ukrán frontra, ami tudjuk, hogy nagyon nagy baj lenne!

márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Putyin megmondta, hogy amelyik ország katonákat küld a háborújukba, automatikusan ellenségnek tekinti őket!

Orbán sem a legjobb a világon, de jelenleg nincs jobb lehetőség nála!

Még a "régi" Vona Gábor lehetett volna jobb vezető! Jók voltak a programjai, a beszédei meg ők tényleg karizmatikus vezető volt!

Ám, volt az a pénz, hogy eladta magát sajnos... Így ő már rég nincs képben és nem is lesz...

márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
1: Húzd ki a fejedet a homokból, mert a Fideszt támadja az Unió!
ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
5: Az is csak süket szöveg, hogy akkor romba lett döntve a gazdaság. Most van államcsőd hosszú évektől kezdve, csak megsúgom.
ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!