Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mmnp-én, a mkkp-én és a...

A mmnp-én, a mkkp-én és a Második reformkor párton kívűl van normális párt Magyarországon?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Momentum.
ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Tisza párt
ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Az MMNP-re és az MKKP-re gondolsz?
ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
A kétfarkúak mondjuk pont nem normális párt csak egy vicc várt. :) Örök élet meg ingyen sör mi?:)
ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1-es azok után ahogy az összefogás után viselkedtek én nem szavaznék rájuk, egyedül Karácsony Gergelynek volt gerince kiállni a Mzp mellé miután vesztettek.
ápr. 25. 20:01
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Vonára meg alapból nem szavazunk, 2018-ban cserbenhagyta a választóit Kár volt visszajönnie.
ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4: éppen azért fogok rájuk szavazni, mert az összes ellenzéki párt leszerepelt. Most is a koncon marakodnak, mindennap hallani valami botrányról (és még csak nem is a KESMÁ-ban olvasni róluk), szóval azt sem bánnám, ha Magyar elküldené őket a süllyesztőbe.
ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4-es a Fidesz sokkal inkább vicc párt mint az MKKP. Az MKKP a Fideszhez képest halálosan komoly
ápr. 25. 20:03
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
8: Hamar allamcsőd lenne velük, mert se a gazdasaghoz se a joghoz nem értenek.
ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért van é-betű a pártok neve után?
ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!