Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor örül az ellenzék...

Most akkor örül az ellenzék Magyar Péternek vagy nem?

Figyelt kérdés
Ellentmondásos nyilatkozatokat hallok. Igaz nem figyelem alaposan a történteket, de úgy tűnik örülnek, de mégis szidják. Akkor most ez hogy van?
máj. 14. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Sokszor leírtam, hogy Magyar Péter a Fidesztől biztosan nem vesz el szavazókat...

Akkor honnan?

A választ mindenkire rabizom.

máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1, Akkor azt gondolod a fidesznek hasznos Magyar Péter? Akkor miért támadják? Én még embert nem láttam így támadni a fidesztől. Talán csak Sorost.

De most nem is ezt kérdeztem. Inkább az érdekelne az ellenzék most örül vagy nem?

máj. 14. 12:27
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Az ellenzéki vezetők nagyon nem örülnek.
máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3, Nem az lenne a céljuk hogy bukjon a fidesz? Vagy fontosabb lenne a saját pártjuk?
máj. 14. 12:33
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Az ellenzéki politikusok biztos nem örülnek,mert a megélhetési ellenzék imitálásuk 14 év után véget érhet. Az ellenzéki szavazók viszont lehet,hogy örülnek,hogy találtak maguknak egy fokkal jobb alternatívát.
máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
#1: Attól, hogy sokszor leírod, még nem lesz igaz. Hogy elvesz szavazókat az egészen biztos, ennek mértéke kérdéses.
máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Van aki igen, és van aki nem.
máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Az ellenzék heterogén, keményebben fogalmazva megosztott.

Gyurcsányék pl. úgy érzik, tőlük vesz el szavazatot Magyar Péter. A Momentumosok úgyszintén. Közben a DK és a Momentum egymást is vetélytársként kezeli.

Magyar Péter lehet nevető harmadik ebben, és akik valóban le akarják váltani Orbánt, azok a legerősebb ellenzéki párt mögé fognak állni. Magyar Péternek van karizmája, ahol kiáll, ott tömegek várják. Ez pedig öngerjesztő folyamat lesz: egyre többen állnak mögéje, mert benne látnak esélyt a változásra.

máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

#2 A fidesznek nem hasznos Magyar Péter. Talán az országnak hasznos lesz azzal, hogy az ellenzék bizonyos pártjai kiesnek az EP-ből, az alacsony támogatottságuk miatt kevesebb képviselőjük lesz az önkormányzatokban is és lassan eltűnnek.

MP új csapata meg most kezd már erodálódni, túl sokat akartak egyszerre. MP pontosan úgy jelent meg és pontosan azok kezdték el futtatni, támogatni akik 3 évvel ezelőtt MZP-vel tették ugyanezt 2021-ben az ellenzéki előválasztást megelőzően és annak kampánya alatt - majd folytatták utána. Csak MP hamarabb tönkremegy bele mert túl sűrű a neki kitalált program és ráadásul eleve hiteltelen a fideszesek számára.

MZP-nél még volt reális esély arra eleinte - az ellenzéki előválasztáson való megjelenéséig - hogy fideszeseket si meg tud szólítani, MP-nél ez alapból kizárt azzal, hogy eleve a fideszből érkezik úgy, hogy elárulta a saját csapatát és kiderült, hogy valódi bizonyítéka nincsen.

Minden kampánynál ezt mondják az ellenzékiek, hogy "Akkor miért támadják? Én még embert nem láttam így támadni a fidesztől." Ez volt a szöveg Karácsonynál, MZP-nél is meg amikor a momentumosok megjelentek stb. stb.

Kampány van és a kampányban mindenki elmondja magáról, hoyg csakis ő lehet az egyetlen és csakis őt szabad választani mert... , meg elmondja mindenki másról, hogy ő legrosszabb mert..... Aztán ezekkel lehet vitázni.

A gond ott van, hogy te ténynek fogadsz el olyat ami csak propaganda szöveg, mert nincs rá más csak állítások, de propagandának, támadásnak veszel olyat ami meg tényeket közöl és bizonyítékokat tesz eléd.

máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
5, Értem.
máj. 14. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!