Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki pénzeli Vitézyt?

Ki pénzeli Vitézyt?

Figyelt kérdés
Két hónapja szerintem a többség csak annyit tudott róla, hogy egy volt fideszes államtitkár, akit a szakmaiatlansága miatt Tarlós kirúgott, illetve a fideszesek sem kedvelik, szakértőnek tartja magát, miközben az igazság az, hogy ha valoban szakerto lenne, akkor lennenek megvalosithato tervei, de jelenkeg populista modon igerget, gyengiti Karacsonyt, hogy vegul Szandika befusson. Ki gondolja még így?

máj. 14. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
FIatal Demokraták Szövetsége
máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki pénzeli? Az emberek és többen mint hinnéd.
máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Adományokból. Én is küldtem neki.
máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nem tudtátok még összerakni? Schmidt Mária férje pénzéből futtatja az az eszelős gyerek a haverját...
máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#4 :D nagyon te lehetsz a legélesebb kés a fiókban, hogy ezt te összeraktad. :DDD
máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Én lehet küldök neki.
máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

erdős péter unokája, amivel még nem is lenne feltétlenül probléma, mert nem tehet róla...viszont nem esett messze az alma a fájától, azzal sokkalta inkább van.

kargeri után méltó főpolgármester lenne belőle, cseberből vederbe.

valahol meg is érdemlik a budapestiek, ha már ennyi eszük van.

máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!