Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ember vagy medve kérdés...

Leclerc kérdése:

A ember vagy medve kérdés miért nem szexista?

Figyelt kérdés

[link]

Amúgy komoly gondok vannak a férfiak egy részével, ezt nem vitatom.


De érdekes hogy eddig bármiben, bárki általánosított, az szét lett szedve, hogy rasszista, xenofób, meg minden nyalánkság.

Most ez mégis miért nem álja meg a helyét?

Itt az oldalon is, számtalanszol le lettek oltva férfiak, hogy nincs olyan hogy “a nők” mert nem ismered az őszeset, meg hasonlók….

Olyan meg mégis van, hogy “a férfiak”?



máj. 15. 10:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hol van ebben a cikkben leírva, hogy "a férfiak"?
máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Fsms ***** válasza:
Nem értem mire akarsz kilyukadni.
máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem unalmas már ez a mítúzás? Menjenek mítúzni arabokhoz , ott talán értelme is lenne.
máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1. Ebben a cikkben sehol.


Van ez a trend, hogy a sötét erdőben a nő egy férfival, vagy egy medvével találkozna e szívesebben. És a nők tömegesen a medvét választják.

Ha az ember felteszi, hogy egy magyarral, vagy egy cigánnyal találkoznál e a sötét erdőben, akkor rasszista.

Így hogy a így hogy a kérdés a komplett férfi nemről szól, így miért nem szexista?

máj. 15. 10:45
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
A nőktől szexistább nem nincs. Nem véletlen, hogy a terfek többsége is fehér feminista Karen.
máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%

Ostoba agyilag woke-osított gondolkodni képtelen nők választják a medvét :D Erdőben tízezer szembe jövő férfiből talán egy aki megpróbálna kikezdeni vele, vagy bántani akarná, de medvéből 10 ből 5 megtámadná vagy legalábbis nagyon beijesztené. Ennyire képesek gondolkodni az elvakult liberális feministák, szánalom.


Azt meg hozzátenném, hogy az elvakult feministákat még a medve is kikerülné olyan rútak és ellenszenvesek, nem hogy egy férfi akarna tőlük bármit is :D

máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6. Te nagyon buta vagy! Nagyon nem 100 az egyhez, jó lesz az minden harmadiknak is, erről szól a cikk amit linkeltem. 😑
máj. 15. 11:11
 8/22 anonim ***** válasza:
8%

Attól függ milyen medve. Ha jegesmedve vagy grizzly és mindketten valahol a környéken sétálunk, akkor örülök, hogy a nők manifesztálják a találkozást a medvével, mert ez azt jelenti, hogy nem én futok bele és nem engem tép szét.

Ha pedig már talált prédát, akkor kicsi az esélye, hogy utánam ered.

máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%
Kezdődik az anonim incelek gyûlèse xd
máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%

Kit érdekel a cikk ? Baromság :D Egy nő mindent bántásnak tud értékelni ha olyantól jön aki épen nem jön be neki. Pontosan ugyanazt meg bóknak veszi, ha neki tetszetős kan csinálja :D


A medvés hasonlatot te hoztad ide, és arra írtam, hogy az arányok nagyon mások. 10 ezer férfiból talán 1 aki megtámadna egy nőt a többi csak elmegy mellette az erdőben is, maximum köszön. A medve meg nem játék ahogy a mondás tartja. Ezért ostoba a feminista válasz, hogy ő inkább a medvével találkozna. Logikátlan buta és korlátolt.

máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!