Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony mi alapján döntötte...

Karácsony mi alapján döntötte azt el, hogy az RTL-nek rendelkezésére áll, de az Origo kérdéseire meg nem válaszol?

Figyelt kérdés

Karácsony Gergely főpolgármestert több aktuális ügyben kérdezte volna Prokaj Dávid, az Origo riporter, azonban a főpolgármester egyetlen kérdésre sem válaszolt. Inkább menekült - ebben semmi újdonság nincs, mindig így szokta, hogyha nem a dollármédia kérdezi. Ezzel szemben a baloldali főpolgármester előre egyeztetett interjút az RTL Klubbal. Az Origo által készített felvételből nemcsak az derül ki, hogy Karácsony előre egyeztetett a baloldali propagandatévével, hanem, hogy még a kérdéseket is megbeszélték. Videónkon az is látható, hogy Karácsony Gergely közeli munkatársa, egy sajtótitkári feladatokat ellátó asszony készítette el az „interjút” a főpolgármesterrel, mivel az RTL Klubnak állítólag nem volt erre éppen az alkalomra "riportere". Információnk szerint Altbacker Zsuzsa a sajtós, Karácsony közeli munkatársa, afféle személyi sajtósként funkcionál. Amint a felvételünkön pontosan látszik, Karácsony Gergely sajtósa tartotta a kezében az RTL Klub mikrofonját. (És tette fel az RTL Klub nevében az álkérdéseket.)


Forrás: [link]


máj. 15. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Hagyjuk már ezt. Annak adnak interjút, annak és úgy válaszolnak a politikusok akinek akarnak.

Ez éppen úgy joga Karácsonynak, mint Orbánnak is vagy másnak.

Mi választók meg majd eldöntjük, hogy nekünk tetszik-e ez vagy sem, szavazunk-e így rá vagy sem.

Te tuti nem szavaznál Karácsonyra akkor sem ha válaszolna az origónak, ahogy én sem. Ugyanígy szavaznál arra aki neked megfelel akkor is ha soha senkinek nem nyilatkoznak az ellenoldali médiában. Engem se zavar hogy Orbán nem vitázik, nem áll le minden ostoba ballibes propagandistával az utcán vagy nem megy be az atv-be.

Csak ez legyen egyformán szempont. Én nem várom el Orbánéktól, de akkor ne várjam el Karácsonytól se.

Vagy fordítva, aki veri az asztalt, hogy Orbán ak kötelessége lenne vitázni az kérje ugyanezt számon a saját oldalán is!

máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 hypno ***** válasza:
46%
Nem lehetett nehéz döntéss. A hazug origóval én sem beszéltem volna, de más jóérzésű ember sem.
máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

#1!


Ez az egésszel nem is lenne gond, ha nem hazudnák azt, hogy nem mehetnek be pl. a köztévébe.

Emlékezz vissza, amikor pár éve bementek, akkor sem válaszoltak egyetlen kérdésre sem. Feltett a műsorvezető egy kérdést és egészen másról kezdtek beszélni. A birka szavazóik meg elélveztek, hogy milyen jó fej emberek.

máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

#3 - És amikor Karácsony bement, akkor 5 percig arról kérdezték, hogy mivel érkezett.

Ha szerinted egy egy normális interjú kérdés, akkor nincs miről beszélni.


Amikor a Fidesz bojkottálta a Napkeltét, annak is megvolt az oka.

Aki nem vak az látja, hogy amit ezek művelnek az nem újságírás.


Mikor kapott Orbán Viktor egy normális kérdést is a Kossuth rádióban.

Vicc a kétféle médiumot összehasonlítani egymással.

máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Annak adnak interjút, annak és úgy válaszolnak a politikusok akinek akarnak."


Lehet, de ez egy óriási tiszteletlenség. Ha én Origót olvasok, engem nem érdekelhet KariGeri véleménye csak azért, mert nekik nem óhajt válaszolni? Ugyanez igaz kormánypártiakra is. Minek alapján dönti el, kinek méltóztatik megnyilvánulni? Általuk kényesnek, kellemetlennek minősített kérdésekre miért nincsen soha válasz?

máj. 15. 12:28
 6/12 A kérdező kommentje:

"Aki nem vak az látja, hogy amit ezek művelnek az nem újságírás."


Mert az a cirkusz amit a politikusok művelnek azt te felelős politizálásnak nevezed?

máj. 15. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
1# oké, de akkor ne nyervákoljatok, hogy mert így az Orbán, úgy az Orbán...nő kettős mérce!
máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

"Ha én Origót olvasok, engem nem érdekelhet KariGeri véleménye csak azért, mert nekik nem óhajt válaszolni?"


Ha valoban Karigeri velemenye erdekel, akkor amugy sem Origobol kell tajekozodnod.

máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#3 Igen, ebben igazad van. Itt van a választó döntése, hogy elhiszi-e a hazugságot, elfogadja-e a kifogást vagy sem.
máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Ez az egész gyurcsány-maffiának kollektíven szokása. A fideszes médiával - a közmédiát is beleértve - nem állnak szóba. Valószínűleg nem szándékoznak meggyőzni a Fidesz-szavazókat.
máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!