Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter programja, mit...

Magyar Péter programja, mit gondoltok fideszesek?

Figyelt kérdés

"Add tovább! Ha a TISZA Párt felhatalmazást kap a magyar emberektől:

- azonnal duplájára emeli a családi pótlékot

- megemeli a 420 ezer legalacsonyabb ellátásban részesülő idős honfitársunk nyugdíját

- megemeli az ápolók és a szociális területen dolgozók bérét

- 5 %-ra csökkenti a zöldségek és gyümölcsök és az egészséges alapvető élelmiszerek ÁFA-ját

- részletes hazaváró programot hirdet a több, mint félmillió külföldön élő honfitársunk hazacsábítására

- hazahozza Brüsszelből a hazánknak járó uniós ezermilliárdokat

- falu rehabilitációs programot hirdet

- visszaadja a tanári pálya megbecsültségét, az oktatás- és a tankönyvválasztás szabadságát

- módosítja az Alaptörvényt, csak két ciklusig (8 évig) lehet valaki országgyűlési képviselő és miniszterelnök

- csatlakozik az Uniós Ügyészséghez

- megszünteti a propaganda minisztériumot és létrehozza az egészségügyi-, oktatási- és a környezetvédelmi minisztériumot

- visszaadja a közmédia függetlenségét, betiltja a propagandát

- valódi családtámogatást hirdet, támogatni fogja az egy szülős és a beteg gyermekeket nevelő családokat

- nem a multi cégeket és a milliárdos agrár cégeket, hanem a kis- és közepes vállalatokat és a családi gazdálkodókat fogja támogatni

- átalakítja a végrehajtást

- megnyitjuk az ügynökaktákat

- felülvizsgálja a devizahitelesek ügyét

- visszahozza a KATA adózást

- felülvizsgálja a hazánk számára előnytelen nemzetközi szerződéseket

- valódi gyermekvédelmi reformot hajt végre

- a lehető legtöbb forrást fog az egészségügyre és az oktatásra fordítani


A TISZA párt valódi társadalmi békét teremt és betemeti a mesterségesen létrehozott árkokat magyar és magyar közt.


Lépésről lépésre, tégláról téglára visszavesszük a hazánkat és közösen építünk egy új, békés, modern, európai, demokratikus és élhető Magyarországot.

🇭🇺❤️🇭🇺"



máj. 15. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

- a lehető legtöbb forrást fog az egészségügyre és az oktatásra fordítani

🤡 🤡 🤡 🤡 🤡


- azonnal duplájára emeli a családi pótlékot

Azonnal szavazzanak ránk a cigányok és minél jobban szaporodjanak, de jó!!!


- megemeli a 420 ezer legalacsonyabb ellátásban részesülő idős honfitársunk nyugdíját

Persze, akik nem dolgoztak vagy dolgoztak de nem adóztak azok is kapjanak jó nyugdíjat, de jó!!! Minek is adózok én a fizetésem után



STB STB.

máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

"STB STB."


ez gondolom azt jelenti hogy a többi részbe nem tudsz belekötni

máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Persze, akik nem dolgoztak vagy dolgoztak de nem adóztak azok is kapjanak jó nyugdíjat, de jó!!! Minek is adózok én a fizetésem után


Azt ugye flfogod,hogy annó, illetve most is vannak olyan helyek ahol kb be se jelentenek, illetve ha bejelentenek 4-6 óra minimálra, és ez a nyugdíjhoz kevés, de ledolgozta a kötelezőt, miért érdemelne kevesebbet mint aki kommunista felmenőkkel felszopkodott mindenkit és kapott jó poziciót? na? :O

máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Az az igazság, hogy szarból ő sem fog tudni homokvárat építeni.

Bár, ha az uniós pénzeket hazahozza, akkor talán sikerülhet a fentiekből pár pontot végrehajtani...

máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Mind fontos és időszerű. Csak kérdés, mit fog ebből megvalósítani, ha hatalomra kerül.

Medgyessy Péter beígérte a diplomások fizetésemelését (amit be is tartott) a kollégáimmal mind rászavaztunk és nem voltunk kevesen:)

máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Olyan ez a felsorolás, mint a mérgezett édesség!
máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

#3


Azt ugye felfogod, hogy ha jelenleg olyan helyen dolgozol, hogy még minimálbérre se jelentenek be akkor te vagy a hülye? Te kommunista korcs.

máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

LOL, értem, tehát akinek nem adatott meg szakmát tanulni, vagy esetleg egyetemre menni az hülye? te melyik világban élsz?

Elmeséljem az életem? anyámnak 3 osztálya volt, fater alkohlista, anya meghalt 8éve, nem volt semmink, tengtem lengtem, kaja nélkül iskolában(persze,hogy nem tudtam koncentrálni amikor olyan családi háttér volt mögöttem ami nem támogató)... Innen elkezdeni baromi nehéz, és örül az ember, hogy valahol dolgozni tud.

máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
"- megemeli a 420 ezer legalacsonyabb ellátásban részesülő idős honfitársunk nyugdíját" akkor most az egész előadóművészek mind rászavaz mert ugye ők jó, ha elérik a 60-70 ezer ft nyugdíjat.
máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

#8


És ki a kutyát érdekli, hogy anyádnak hány osztálya volt vagy hogy apád alkoholista volt? Attól neked most bejelentés nélkül kellene dolgoznod minimálbérért vagy mire gondoltál?


Elmész pl. Győrbe és keresel bruttó 700-800 ezret pár éven belül egy hozzád illő buta gyári munkásként és lesz jó nyugdíjad.

máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!