Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van, aki tényleg elhiszi,...

Van, aki tényleg elhiszi, hogy Vitézy Dávidot megválasztják főpolgármesternek?

Figyelt kérdés

A sokak által hihetőnek vélt Medián közvélemény-kutatása szerint is Karácsony erősen vezet (42%), öt követi Szentkirályi Alexandra (22%), majd csak a harmadik Vitézy (21%).


Valahogy mégsem jön át a szavazóknál, hogy mennyire előremutató a programja? Nem hisznek benne? Vagy a fideszes múlt a probléma?



máj. 16. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak, és ők rá fognak szavazni.

Aztán kiderül, hogy elegen vannak e.

máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Attól még lehet rá szavazani akkor is, ha valaki nem hiszi el, hogy nyerni fog.

A szavazás a vélemény kifejezés eszköze. Aki Vitézyre szavaz, az általában azért teszi, mert nem kér se a DK-ból se a Fideszből.

máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagy mert fideszes, de Szentkirályit nem támogatja, nem tartja erős jelöltnek.
máj. 16. 11:17
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Vitézy a három között a legjobb , Karácsony a lehető legrosszabb. Ébredj Budapest!
máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a világon mindent elhiszek és mindennek az ellenkezőjét is.
máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, de én Karácsonyra szavazok, mint minden igaz magyar ellenzéki ember.
máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"mint minden igaz magyar ellenzéki ember."


Karácsony Gergely Momentum–DK–MSZP–Párbeszéd–LMP 353 593 50,86%


350ezer igaz magyar ellenzékivel soha a büdös életben nem lesz kormányváltás.

máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Az én lakókörnyezetem nagyon sokat zöldült, és a tömegközlekedés is rengeteget fejlődött. Karácsonyé a voksom.
máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Karácsony szerény ember, erre vevők a Budapestiek. Tényleg olyan, mint Superman civilben, esetlen,ügyetlen... nem játsza az eszét, önmagát adja, nem janiskodik. Alexandra ott rontotta el, hogy fölényeskedik, arcoskodik. Olyan mint egy átlagos partember, nulla, de arca az van.
máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten élek, nem látom, hogy bármi rosszabb lenne, mint eddig volt és mellette ugyanúgy vannak előrelépések, felújítások, jármű beszerzések. Felénk megújultak parkok, közterek, normális a közlekedés, pedig külső kerület.


Lehet nyomni a buta Fidesz propagandát, de a valóság az, hogy Budapest köszöni szépen megvan még a folyamatos állami ellehetetlenítések ellenére is.

máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!