Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az ügyvédnők/jogásznők miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ügyvédnők/jogásznők miért mondják olyan erotikától túlfűtötten azt,hogy "ellenjegyzem"?

Figyelt kérdés

Megfigyelhető,ahogy ezt kimondják.Erotikától túlfűtötten hangzik el a szájukból.


Olyan, mintha közben megjelenne egy ostor a kezükben és csettintenének vele.


máj. 16. 18:05
 1/5 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Sok ügyvédes sorozatot néztél mostanában?
máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, volt pár jogász végzettségű "esetem", de ilyet egyik sem mondott. Sőt képzeld el nővérként dolgozó is volt, de nem volt rajta sem fityula, sem nővérkeruha dugás közben.
máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MDaniel98 ***** válasza:
92%
2# Hát, ezt szomorúan olvasom:(
máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én jogász vagyok, de maximum felolvasni szoktam ezt okiratban, nem pedig kéjelegni vele.
máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rég el van b.szva az életed ha az ágyba kell vinned a munkádat. Ott nem akarsz rá gondolni.
máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!