Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nem egy sikeres...

Csak szerintem nem egy sikeresen eladható politikai termék a Vitézy?

Figyelt kérdés

Lehet szakember, mex ex-fideszes, de azt veszem észre, hogy pl Karácsony a social médiában sokkal nagyobb eléréseket, likokat generál. Többen is támadják hatba, ez is tény. Ugyanakkor valahogy Vitézynek szerintem nincs egy ekkora rajongó tábora. Mit csinál rosszul?


Karácsony szerintem már csak a mosolyával, reel-jeivel több embert tud megmozgatni.



máj. 17. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
A magyar nép amúgy se szereti a szakértőket, a túlsúlyos buta cigányokat szereti inkább.
máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

"Karácsony a social médiában sokkal nagyobb eléréseket, likokat generál"


Kétlem, hogy fogott valaha életében ásót, így azt is hogy likokat generálna. :)

máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Karácsony mosolya 🤣🤣

Na olyankor, a bamba- mamlasz anyuka kedvencének tekintetében látszik a legjobban a világűr sötétje és csendje...🥺

máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest kb 10-szer annyian szavaznának rá, mint a mögötte álló pártra. Képzeld, mi lenne, ha még sikeres is lenne...
máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kivancsi vagyok, hogy az LMP-re ki fog szavazni. Vagy Vitezy miatt esetleg vigaszagon megis bejut...majd meglatjuk
máj. 17. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Vitézy valóban nem politikai termék, hanem gondolkodó, és a városért tenni akaró ember. A választók magukat is minősítik azzal, hogy üresfejű demagógot vagy gondolkodó embert választanak fontos politikai pozícióba. (És ezt nem Karácsony Gergely ellen írom, mert őt is egy tisztességes, normálisan gondolkodó embernek tartom, ha nem is értek vele mindenben egyet.)
máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!