Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy az objektív...

Hogy lehet, hogy az objektív Telex eddig semmit nem írt a partizános vitáról?

Figyelt kérdés
A hvg, 444, 24.hu mind beszámolnak a vitáról az első perctől fogva. A telexnél semmi, nyika szó nem esik róla. Bezzeg Magyar Péter debreceni tüntetését konkrétan élőben közvetítették és kommentálták az első pillanattól az utolsóig. Ez lenne a krva nagy pártatlanság és objektivitás? Csak nekem van abból elegem, hogy a magukat kábé a legobjektívebbnek bemutató médium folyamatosan szűrt információt tálal nekünk.

máj. 17. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Mert a Telex egy áruló lap. Semmi másról nincs szó, csak hogy Magyar Petike épp hol jár. Az én szememben egy 0. Pedig valaha a kedvenc médiám volt.
máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Telex-olvasóként ezt én is meglepőnek találom. Nyilván fognak róla írni, de azt gondolom, élőben is végig kellett volna követniük a vitát, ahogyan tette azt a 444 vagy az index.


Az origo sem írt a vitáról, bár ez nem lep meg.

máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem is azért bax fel, mert egykor nekem is a kezdő lapom volt, ha hírekről volt szó. De már annyit csalódtam bennük. Pedig nem várok sokat, csak az amit saját magukról is állítanak, hogy legyenek objektívek, pártatlanok! És még mindig nem raktak fel még egy rövid összefoglalót se a vitáról, hihetetlen. Kábé mint az origo. Nekem már az is megfordult a fejemben, hogy őket is megvette már a fidesz.
máj. 17. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy látom, 22:30-kor jelent meg róla az első cikk.
máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Objektív Telex.

A macskám meg ugat.

máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!