Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kutyapárt lett a Partizán...

A Kutyapárt lett a Partizán vita vesztese? Ezzel nekik végük van?

Figyelt kérdés

Egyértelműen Le Marietta volt a leggyengébb a 4 jelölt közül.

A Kutyapárt eddig is 3-6% között lebegett.

A vitán nyújtott teljesítménnyel valószínű nem fognak bejutni, az eddig kitartó szavazóik is elpártolnak tőlük.



máj. 17. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvelem őket, de az EP-n én se látom értelmét rájuk szavazni,nekik inkább a kisebb,helyi politizálás való,abban sztem jól helytállnak és eredményeket is felmutatnak, a kerületemben (XII.) pl. Kovács Gergelyre szavazok,akinek jó esélye van,hogy akár polgármester legyen belőle.
máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
kutyáknak már régen vége van.
máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon gyenge volt sajna. Viszont Donath meggyozott, hogy nekik igenis ott van a helyuk. A Tiszara most mar biztosan nem szavazok. Ilyen gyenge, gyava jeloltre, aki egy vitara sem megy el
máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem láttam a vitát de a fenti következtetésben nem lennék biztos.

A Kutyapártnak megvan a saját szavazótábora ( ugyanúgy ahogy pl a Mi Hazánknak is ), a szavazóik és tomgatóik tudják hogy ez egy lehetőség, egy lépcső a párt életében és azt is tudják ( tudtuk a legutóbbi országgyűlési választáson is ), hogy a párt még nem akkora, hogy minden választókerületben legyen jelöltje vagy épp legyen elegendő strasbourgi kiküldetésre alkalmas, tapasztalt karrierdiplomatája. Előbbiről mindenki tudja, hogy nincs elég, utóbbiról mindenki tudja, hogy egy sincs.


A Kutyapárt 3 jelöltje - akik a Partizánban is voltak - szimplán nem karrierdiplomaták hanem civil aktivisták, ők egy más szint. Donáth Anna egy gyakorló politikus odakint(Toroczkai pedig itthon), hozzá(juk) képest Le Marietta olyan mint mondjuk Anthony Blinken mellett Szijjártó :D


A Kutyapárt szavazóit nem kell félteni, ők valszeg ugyanúgy a Kutyapártra szavaznak, mint előtte. Azok az egyéb rejtőzködő/billegő/párt nélküli szavazók elvesztése akik talán átszavaztak volna a kutyák jelöltjére az náluk szerintem be volt kalkulálva - ahogy korábban is. Ha nem jut ki senki, akkor nem jut ki senki ami nem túl nagy gond. A lényegesebb az önkormányzati képviselői helyek és a XII. kerület megszerzése, mert a sikeres önkormányzati munka a legjobb alapozás a parlamenti bejutáshoz.

máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig hitelesebb mint az összes többi
máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem ezen múlik, bár, amúgy sem volt vesztenivalójuk. A jelenlők az 5% indultak, a DK meg a 9% javításáért.
máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
6. *jól mondja ez csak elõselejtező volt :) 3párt azért harcolt h melyiküknek legyen meg az 5% (szerintem a mi hazànk nyert). DK pedig azèrt harcolt h ne legyen 1 szàmjegyű... szerintem ez nem sikerült...
máj. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!