Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem soknak a Fidesz...

Csak én érzem soknak a Fidesz legujabb háborúval kampányoló lejárató plákátját?

Figyelt kérdés

Vagy ebben az országban bármit meg lehet tenni? Magyar Péter is feljelenti a miniszterelnököt, amit meg is értek.


Hogy engedhet ilyen plakátot az utcára a Fidesz? Soros,Karácsony,Gyurcsány,Magyar Péter mint Háború


máj. 18. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is kezd sok lenni ez a fajta hozzáállás. Szerintem se a szlovákoknál-, a lengyeleknél, a cseheknél (stb.) országoknál nem jellemző ez a fajta undorkeltő viselkdedés, csak minálunk. Miért?

Mert a nép mindent elnéz...

máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak szerinted, szerintem is. Nem elég hogy sok hanem plusz dedós szint.
máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy háborús uszító hangnemű reklám plakáthadjárat, ami békepártinak állítja be magát Rogánék részéről. Mi a valódi a Fideszben?
máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is undorító, de nem is nekünk szól, hanem az erre fogékony tömegeknek.
máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

Magyar Péterre nem igaz, mert nem a nyugati narratívàt vallja az orosz-ukrán háborúról.


A többi személy viszont stimmelm

máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
A valaha volt egyik legvisszataszítóbb uszítas, amelyet egy kormány megtett. Szégyellem, hogy valaha rájuk szavaztam. Ez maradt az egykori polgári pártból.
máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

6.

Mi az hogy Polgári Párt?!

máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez már a fidesz szavazóknak is sok. Kivéve azt az egy-két fanatikus birkát akinek az IQ-ja megegyezik a cipőméretével.
máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
A fideszre mindig is jellemző volt az, hogy bemocskolják az ellenfeleiket, illetve próbálják lejáratni úgy, hogy mit tennének, ha ők kormányoznának. Hogy beengednék a migránsokat, háborúba sodornák az országot, Brüsszel talpnyalói lennének. De milyen jó hogy a fidesz van nekünk, és nem kell semmitől félnünk. Azért fegyverkeznek annyira, mert békepártiak. Meg azért nyalja Viktorunk Putyin hátsóját. Csakis a hazáért, és a békéért😄
máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
95%
Csak most lett sok? Hol voltál az elmúlt tíz évben? :D
máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!