Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Magyar...

Mi a véleményetek Magyar Péterről?

Figyelt kérdés

máj. 21. 12:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
25%
Láttam egy fél pillanatnyi remény felcsendülését benne, aztán pillanatok alatt sikerült neki pont ugyanolyan politikussá válni, mint az összes többi, aki hiába próbált rendszert váltani.
máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
15%

Elemezgettem, hogy mit esznek rajta az ellenzékiek.

Hiszen külpolitikában (Puzsér vita alapján) kb ugyanazt vallja mint a Fidesz.


Belpolitikában meg azt hogy zéró korrupció és hogy mindent felújít rendbe tesz, mindenkinek sok pénzt ad. (Az eddigiek alapján ez már több mint vicc)


Odajutottam, hogy azt eszik benne, hogy megakarja buktatni a mocskos Orbántot.

máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
74%

#1, ezt ki tudnád fejteni egy kicsit jobban?


Én azt gondolom, hogy nagyon jól elő tudja adni, hogy ő akar is tenni az országért. Hogy emögött mennyi valós szándék van, azt nem tudhatjuk, de tekintve, hogy mennyi szart kapott azóta a nyakába, lehet valóságalapja. Úgyhogy én bizalmat szavazok neki.

máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
17%

#2


"Belpolitikában meg azt hogy zéró korrupció és hogy mindent felújít rendbe tesz, mindenkinek sok pénzt ad. "


És akkor pont nekik az a problémájuk Orbánnal, hogy populista... :)

máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
61%

3, ugyanúgy játszmázik, mint a többi, ugyanúgy kommunikál, mint a többi, lényegi kérdésekről ugyanúgy nem beszél, mint a többi, csak azt mondja, amit tudtam magamtól is azt a 2 perces felvételt leszámitva, amitől végül is az ég világon semmi sem történt, nem úgy, mint, ahogy előtte igérte.


Tele van igéretekkel, szándékokkal és beszédekkel a padlás, eddig is volt, millió más politikus, aki ugyanezeket mondta.

Nekem bizonyiték kell, nem igéret - sponzored by Old Spice

máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
61%
Fain csávó, remélem odaperkel 0rbannak és Gyurcsánynak is.
máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
38%
5: ugyanezt gondolom én is. A szavazói egyrészt semmilyen valós teljesítményt nem várnak el tőle, másrészt egyből mellé állnak és mentegetik, ha olyat tesz, amiért mást meg a földig szapulnak. Nagyon durván elfogultak és vakok.
máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
57%
#7: Egyelőre mégis mit kéne elvárni tőle azonkívül amit csinál? Nincs még sehol döntéshozó helyzetben, 2 hónapos a pártja. Egyelőre amit tehet, hogy megismerteti magát, ellátogat mindenhova és egy szimpatikus ajánlatot tesz, majd pedig építi a pártját. Szerintem ebben odateszi magát, a többit pedig az idő kiforrja.
máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
42%
Sokat beszél, keveset mond.
máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
13%
Nárcisztikus pszichopata. Most komolyan, férfi az aki szisztematikusan veri az asszonyt?
máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!