Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek jelentős része...

Az ellenzékiek jelentős része miért van így besavanyodva?

Figyelt kérdés

Budapesten rendezik a 2026-os Bajnokok Ligája-döntőt: [link]


Ez egy elég jelentős esemény, de ha megnézitek a hvg kommenteket, akkor kb 10-15% hozzászólónak pozitív a véleménye ezzel kapcsolatban. A többiek meg csak fröcsögnek, nem örülnek neki.


Most komoly ekkora baj, ha a BL döntő itt lesz nálunk?

Megértem, ha valaki nem szereti focit, de azért károgni se kellene ennyire egy meccs miatt.


máj. 22. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Engem Gyurcsàny idejèben sem èrdekelt a foci. A közönsèg meg kifejezetten taszìtò. Sok köztük sajna a proli tahò. Jò nagy hülyènek kell lenni ahhoz, hogy valaki ez alapjàn ìtèlje meg a màsikat.
máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert a magyarok nagy része napi megélhetési gondokkal kűzd.


A te BL döntős stadionjaid meg tízezer milliárdokat emésztettek fel egy évtized alatt, aminek az összes építését és karbantartását mészáros lőrinc végezte.


Tehát a befeketett 5000 milliárdból, a jelentős eseményed vissza hoz kb 5 milliárdot. Közben meg a tanároknak szar a fizetése, nincs írószer és wc papír az iskolákban, a kórházakban minden ötödik ember fertőzésben hal meg és 3 hónapos várólisták vannak az orvoshiány miatt.


Tehát birkaként örülhetsz az egy szem focimeccsnek, de ha ránézel a gazdaságra, nem ebbe kellett volna rakni a pénzt.

máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nyilván ennyi stadion nem kellett volna.

Viszont a Puskás Arénát megérte felépíteni. Sűrűn tele szokott lenni, még kicsi is lett sajnos. Nem csak focira lehet használni. Azahriátok is haknizott ott párszor.

máj. 22. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Mert a kenyeret és cirkusztból csak az utóbbi teljesül.
máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem a telestadionnal van baj, én annak örülnék, a baj a tepénzeddel van, amiből épült és, amiből ma is működik.


Sportközgazdászok szerint, Európa rekorder méretű állami pénz van a látványsportjainkba, ami azt jelenti, hogy máshol, még a nemzeti csapatnak is van piaci támogatása, nálunk, még azt is te fizeted, by Lölő.

máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 L.. István ***** válasza:
91%
Tőlem rendezzék, engem nem zavar, nyilván az UEFA fizet mindent. Vagy nem? Ott a közpénz?
máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

"de azért károgni se kellene ennyire egy meccs miatt"


Ha az ő pénzüket szórják el, akkor hagy károgjanak már...

máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!