Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Árthatott Magyar Péter népszer...

Árthatott Magyar Péter népszerűségének, hogy a NOlimpia kampányt támadta?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a liberálisok ezen eléggé felhördültek.

máj. 23. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem igen. Én bízom benne, hogy azért június 9-én az urnáknál sokan elgondolkodnak, és nem csak erre az összevissza beszélõ Fidesz 2-re fognak szavazni.
máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen. A reddites vadliberálisok megzizzentek a hír hallatán.
máj. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Eléggé zavaró.

Én most megint nem tudom mire szavazzak. Lehet most érvénytelenül fogok, aztán 2026-ban meglátjuk.

Lehet hogy más is igy gondolkodik. Ez max olyan 200 000 szavazó lehet, aki aláírta.

máj. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nincs tökéletes politikus. Szerintem ennyi belefér, nem egyezhet mindenben a véleményünk.
máj. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Na ja mindegy egy ember mit mond. A párt dönt mindenben.
máj. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Én nem fogok rá szavazni, az EU és a NOLIMPIA kritikái után, ugyanaz, mint 0rbán.
máj. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy telik majd az idő, és konkrét kérdésekre konkrét válaszokat kell adni, úgy ábrándulnak ki majd egyre többen az új messiásból.
máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
6) én sem szavazok rá, mert egyrészt nem országgyűlési választások jönnek, és igen azt láthatjuk, hogy EU-s kérdésekben fidesz párti. De sok minden másban is
máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!