Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérte madárnak nézni az...

Megérte madárnak nézni az osztrákokat?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 2. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Már az osztrákok is rongálnak?...
2023. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez pontosan ugyanaz az ostoba egybites nacionalizmus, amit például az őcsényiek is nyomtak, a világ bármely pontján ugyanúgy megvetendő és nincs rajta mit mosdatni. Aki így bánik egy másik emberrel, csak azért, mert más van az útlevelére írva, az egy féreg.
2023. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Magyarul ez mégsem egy korábbi provokáció következménye?
2023. ápr. 2. 10:08
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
@3 Nem bonyolítanám ennyire ezt a dolgot. Sima ostoba, 6 általánost végzett osztrákoknak nem tetszik, hogy egy, a nyelvet nem is anyanyelvi szinten beszélő magyar elveszi előle a munkahelyet. Semmiben nem különböznek azoktól az ostoba magyaroktól, akik hasonló okokból ukrán gyári melósokra meg indiai kamionosokra irigykednek.
2023. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Á, értem! Vegyük úgy, hogy az osztrákokat a szerencse válaszotta el attól, hogy proletárország legyenek...?
2023. ápr. 2. 10:13
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Az osztrák az egy barbár népség. Nem szabad velük szóba állni. Aki meg oda megy meg is érdemli. Lehetne több esze.
2023. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj ha az osztrák kiteszi a 30-as táblát akkor menjen mindenki 30-cal.

Mt csinál a magyar átmegy 70-80 mert siet haza./Tisztelet mindig a kivételnek./

De nem értik meg hogy nem lehet nem vevők rá az osztrákok.

Az szerintem nem vita tárgya hogy a magyaroknak nincs közlekedési kultúrája.

Igaza van az osztráknak.

2023. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Ja, a másik oldala az éremnek, hogy a határ menti labanc települések kampányt folytatnak, hogy a magyar oldali falvak gyerekeit a szülők írassák az ő iskoláikba, mert nincs elég kicsi labanc, és ha ez nem változik, be kell zárni az iskoláikat. Nem tudom ki találta ki ezt a sógor dumát, de rokonai ezek a hóhérnak, az osztrák a legsunyibb félgermán belterjes korcs fajta, tele kisebbrendűségi komplexussal. Megjátsszák a gróf urat, aztán amikor félrefordulsz, kilopják a krumplit a tányérodból.
2023. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A kuruc-labanc szembenállás során inkább (sokkal!) a labancok képviselték a haza érdekét!
2023. ápr. 2. 11:04
 10/17 hypno ***** válasza:
52%

#7


Azért én jópárszor találkoztam olyannal, amikor az otthon minden szabályt kínosan betartó osztrák bejött Hegyeshalomnál és azzal a lendülettel el is felejtette a jogkövetést.

Nyomta a gázt mint süket a csengőt és ment mint az állat. Pofátlanul parkolt ahova gondolta, meg hasonlók.


A magyar se itt, se ott nem normális...már ami a közlekedési morált illeti.

2023. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!