Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Karácsony Gergelyre...

Aki Karácsony Gergelyre szavaz, ő akkor is támogatná, ha fideszes jelölt lenne vagy csak azért áll most mögötte, mert ellenzéki?

Figyelt kérdés

máj. 23. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Akkor is rá szavaznék, ha fideszes lenne, mert kiváló szakember, jól vezeti a fővárost
Csak azért szavazok rá, hogy ne a fideszé legyen a főváros
21 szavazat
 1/5 Mad Max2 ***** válasza:
58%
Én csak nem fideszes jelőltet támogatok!
máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
A kèrdès èrtelmetlen, hiszen ha fideszes lenne, màskèpp kène vezetnie a vàrost.
máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Eleve kettébontanám a kérdést:


Fideszesre nem szavaznék akkor sem, ha Karácsony lenne az. Ettől függetlenül Karácsonyra nem azért szavazok, mert ellenzéki.

máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha mind független lenne, annyi biztos, hogy Szentkirályi akkor is egy üresfejű kirakatbáb lenne csak. Szóval a jelenlegi Fideszes indulóra nem azért nem szavaznék elsősorban, mert Fideszes.
máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Én csak ellenzéki jelöltre vagyok hajlandó szavazni! Budapesten Karácsony Gergely az egyetlen ellenzéki!
máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!