Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az MTV-s vitáról?

Mit gondoltok az MTV-s vitáról?

Figyelt kérdés
Éppen egy partizános videót hallgatok, és felmerült bennem, hogy még akkor is, ha rosszak a keretek, részt kellene vennie az ellenzéknek a vitán. Ha tízen sorolják a Fidesz bűneit Deutsch Tamásnak, és egymásnak következetesen nem tartanak be a vita alatt, annak lehetne hatása, nem?

máj. 24. 09:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Kire hatna?

A Fidesz és a TISZA hívőire? Azoknak mondhatnak, amit akarnak, hidegen hagyja őket!

máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én például még billegek az egyik ellenzéki párt és a TISZA között, így rám hatna, és szerintem még sokan vagyunk így.
máj. 24. 09:40
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Te lehet, hogy billegsz, de a fidesz szavazói nem.
máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

#2

Ez esetben visszavonulok, Neked van igazad.

máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy vicc.


Partizánon lévő HÁROM! órás vita NÉGY! emberrel is csak alig adott időt hogy kifejtsenek mindent.


8+1 perc 11 résztvevővel egy vicc.

máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
1+2+2+2+1 percek, hogy pontosak legyünk 🙊
máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Túl sok a szereplő kevés az idő. Átlagolni a közvéleménykutatásokat és az alapján rendezni két vitát, melyik párt milyen erősségű.
máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

Bár alapjábavéve vitapártinak tartom magam és szükség is lenne normális vitákra ebben az országban, de itt és most, kb feleslegesnek gondolom.

Az MTVA részéről ez a forma egy bunkó provokáció, a vitázó felekről, meg azt gonodlom, hogy nagyon kicsi az a réteg, aki ezen vita alapján fog dönteni.

máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez nem vita. A felkínált idő arra elég, hogy minden résztvevő előadhasson egy szabadon választott alternatív valóságot. Mindezt teheti büntetlenül, mert senkinek nem lesz elég ideje arra, hogy szembesítse vele élő adásban, hogy hülyeséget beszél. Érdemes odamenni, és esetleg mondani pár gondolatébresztő mondatot, aminek esetleg hatása lehet a választókra. Bár szerintem akinek igénye van arra, hogy tudja, mi folyik az országban és tán még önálló véleményt is alkosson, az már eddig is megtette. Meg ugye vannak azok, akiknek leblokkol az agya, ha szembesülnie kell azzal, hogyan csapják be őt évek óta. Én azért elmennék az érintettek helyében; hadd izzadjanak, hogy mivel karaktergyilkolják le őket, nem kell táptalajt adni.
máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, az a minimum hogy elmennek azok, akik lehetőséget kaptak!
máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!