Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is várja már, hogy június...

Más is várja már, hogy június 9.-én a Tisza végre elmossa a Fideszt és a DK-t is?

Figyelt kérdés

máj. 26. 22:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
igen hatalmas lesz. possad a narancs
máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de ők is csalódni fognak.
máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%
A DK-t le fogja mosni, a Fideszt nem.
máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nem hiszem,hogy akkora nagy elmosás várható, ha Karácsony nyer,akkor a DK túlél a fővárosban, az pont elég forrás lesz nekik,h 2 év múlva beindítsák a kampányukat Dobrev Klárára építve.
máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Elmosni nem fogja, de látszik hogy retteg a fidesz és egyre kevesebben támogatják a pedofil seggüket.
máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, 2022-ben ugyanígy vártad gondolom, hoyg MZP majd lemossa a fideszt, előtte meg hogy Karácsony majd lemossa a fideszt, azelőtt meg momentumosként reménykedtél ilyenben vagy talán jobbikosként.

Hogy fogsz te majd sírni június 9-én éjjel amikor rájössz, hogy most nem parlamenti választások lesznek és semmit nem ér majd, hogy kedvenced akármilyen eredményt is ér el.

máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

6# Akkor közel se mozgósított ennyi embert valaki.


Meg persze tudom hogy neked ez elfogadott dolog, de közben pedofilokat mentegettek fel indok nélkül, lemondott két magas szintű vezető és kiderült hogy az egész igazságügy egy korrupt szar.


De aki pedofiloknak szurkol, nem is várunk tőle mást csak a fideszre az X-et.

máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

2 éve a hasonló stílusú idióta mzp-s kérdéseket bekedvenceltem, aztán a választás után visszatértem kicsit gonoszkodni.

Most is így teszek.

Különösen szórakoztató, hogy vannak, akik tényleg úgy gondolják, hogy egy eu-s választással le lehet váltani egy 2026-ig mandátummal rendelkező kormànyt.

máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%

#7 Persze, persze. A teljes ballib ellenzék összeállt, egyben indult a dk+mszp+p+momentum+lmp+jobbik és nem mozgósítottak annyi embert mint most a tisza?

Bruhahahahaha...

máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

7. 2 hét, és kiderül, ki mennyi embert tud mozgósítani. Szállj már le a földre, ember, jobb lesz megint csalódni?

Miért ne lehetnétek büszkék arra, ha kap 3-4 mandátumot a balos tortából, hatalmas teljesítmény az is ettől a nyikhajtól.

máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!