Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt szavazójának...

Melyik párt szavazójának lenni a legcikibb 2024-ben?

Figyelt kérdés
Gondolom ők rejtőzködnek a közvélemény kutatók előtt is.

máj. 27. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Tisza
DK
Momentum
Mi hazánk
LMP
Párbeszéd
Jobbik
MSZP
Kutyapárt
35 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Fidesz. Sok szavazó szégyelli hogy rájuk szavaz.
máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dongaben ***** válasza:
máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1, Hallottam már erről a jelenségről. Érdekes valahol, mert a legerősebb párt hosszú évek óta.
máj. 27. 14:20
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


Amikor szégyenébe erőlködve próbálja elrejteni a pártlogókat.....

máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

ma 14:15

Szerintem csak unják, hogy állandóan az "elfogadó, nyitott, objektív, ..." ellenzékiekkel kell vitázzanak és egyszerűbb nem mondani.


De erről nem a Fidesz cikisége tehet, hanem az, hogy ellenzéki oldalon olyan szinten meg vagytok etetve azzal, hogy minden rossz amit a Fidesz csinál, hogy már nem tudtok normálisan viszonyulni azokhoz akik nem értenek veletek egyet.


(elég csak megnézni, hogy itt milyen értékeléseket kapnak a Fidesz támogatók)

máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

ma 14:26


No mondj valami pozitívat az állampártról? Kevesebbet lop amióta kevesebb az eu forrás?

máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5, Nem vagyok fideszes, de ebben van valami.
máj. 27. 14:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon mindegyiknek.
máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6, Akkor mondok én nem fideszesként. Soha nem szavaztam rájuk. Igaz az utóbbi években az ellenzékre sem.


Csak pár ami az én életemre közvetlenül is jó hatással volt. Gyerekek után járó adókedvezmények, devizahitel végtörlesztés, rezsi befagyasztás.


Most hosszú évek után viszont fogok szavazni. A Tisza pártra!

máj. 27. 14:33
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

#7!


Amikor a munkahelymen szóba került a politika, akkor azonnal hangosan jött a válasz, ami becsábított még 2-3 ember ellenem. 1 perc után már 5-en mondták ugyanazt és szóhoz sem engedtek jutni.

Amikor csak ketten voltunk és felhívtak az ifjú-liberális kollégám figyelmét arra, hogy a tények kicsit mást mondanak, mint, amit állít, akkor annyi volt a válasz, hogy őt az nem érdekli.


Ha itt mesélek komolyabb dolgokról, akkor először lepontoznak, majd törlik is a kommentemet.

Ugyanez megy a redditen is.

máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!