Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztábban vagyok azzal, hogy...

Tisztábban vagyok azzal, hogy egy bizonyos kor betöltése után az agysejtek kezdenek kihalni, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy volt miniszterelnők/Boros Péter/65 évét betöltve teljesen meghülyüljön?

Figyelt kérdés

Első alkalommal azt javasolta vezessék be a gyermektelenségi adót,ma este az ATV-ben nyilatkozta,hogy Magyarországnak minek kell alkotmány?!Valószinű nála már visszafordíthatatlan az artzheimer kor kialakulása!


De ,tényleg,az útóbbi időben hülyeséget hülyeségre halmoz és még büszke is rá!


2010. okt. 29. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem tényező...
2010. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Boross nem 65 éves hanem 82..
2010. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
A politikusoknál ez hamarabb kezdődik kb:30 éves korban.
2010. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azert írtam,hogy 65-öt betöltve,de az ő korában inkább hallgassanak a politikusok,mert némelyik még ép ésszel,fiatalon is hülye.
2010. okt. 29. 19:12
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Jelen állás szerint tényleg tök fölösleges az alkotmány. Orbán úgyis azt csinál amit akar. Ha az alkotmánybíróság az útjába áll, módosítja az alkotmányt, és véghezviszi úgy amit akar. Most akkor tényleg minek?
2010. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
hát, ha az alkotmánybíróság nem az alkotmány miatt hisztizik hanem a saját pénztárcája miatt, én is ezt tenném! nem vagyok fideszes, és nem mindenben értek egyet amit terveznek, de ezt kifejezetten díjazom, hogy így szembe mernek menni a sok pénzéhez f@sszal!
2010. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Bár teljesen egyetértek a 19.17-es válaszolóval, máshonnan is azt hallottam, hogy Boros megőrült, hülyeségek mondott. Meg lehet valahol nézni a videóját? Mert így azért nem mernék nyilatkozni.


Persze, ez egy tény, hogy az agysejtek pusztulnak. Van akinél ez hamarabb látványos következményekkel jár, van aki jóval 70 felett is teljesen épnek tűnik, bár a környezetemben azt tapasztalom, hogy sajnos ebből van kevesebb. Hanyatlik ugyan mindenkinél a teljesítmény, de nem mindegy, hogy miből hanyatlik. Én azt tapasztaltam, hogy aki fiatalabb korában sem volt a topon, na az öregen nagyon csúnyán behülyül. De bizonyos kor felett már senki nem képernyőképes, csak magát járatja le, ha odavánszorog vagy odatolják. Szerintem már Boros is ebben a korban van.

2010. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem beszélve arról,hogy a"Politik verdirbt charakter!"a politika rontja a jellemt!
2010. okt. 29. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

gyermektelenségi adó.

pfff látszik mekkora kabzsi :)

2010. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Boros már 20 évvel ezelőtt sem volt valami nagylángész.

Ami a gyermektelenségi adót illeti, a Fidesz tulajdonképpen megvalósított,csak gyermekek utáni adókedvezménynek nevezik.

Akinek van gyereke, az kevesebb adót fizet,mint amit a jövedelme után kellene. Akinek nincs gyermeke,az viszont a teljes adót fizeti. Sőt,az elvált apa,aki tartásdíjat fizet,szintén nem számít gyerekesnek,és nem írhat le semmit az adójából,ahogy azok a gyerekes szülők sem,akiknek már felnőttek a gyerekei.

Lehet,hogy az Alkotmánnyal kapcsolatban is megfogadják az ötleteiket. Nem lesz benne más ,mint a Himnusz első sora,meg hivatkozás a Szent Koroná-ra és a keresztény erkölcsre.

2010. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!