Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy Dávid a választás...

Vitézy Dávid a választás elvesztése utáni képeken és videókon miért vág olyan rémisztő fejet? Pl. a Partizános képeken is tökre ijesztő mennyire kikelt magából. Meg miért nem fogadja el, hogy az emberek Aput választották?

Figyelt kérdés
[link]
jún. 16. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Itt hunyorog mert a szemébe süt a nap.
jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nagyot koppant.

Elhitette vele, hogy ha végigcsinálja az általa kitalált cirkuszt, akkor ő lesz a főpolgármester. Majdnem bejött, de ő erre nem számított.

jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan bernáthegyis amúgy.
jún. 16. 16:54
 4/6 anonim válasza:
68%

Mert 2x bukott. És azzal is mémelik egyesek, hogy ( https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

a plakátján ott a 2x = 2x bukott.

jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, egy ellenérdekelt média betett róla egy szar képet a maga hirdetésébe és te Vitézyn kéred számon, hogy miért vág rajta ilyen képet?

Ha elmegyek anyádhoz és kiválasztom a rólad készült fotók közül a legbénábbat és kirakom a face-re egy felirattal, hogy "Lám, kérdést írt ki ismét", akkor te vagy az aki mindig ilyen béna amikor kérdést írsz ki vagy én voltam a szemét, hogy egy béna fotót raktam ki rólad?

jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Elhitte magáról, és sokan elhitték. Tarlós István megmondta, hogy nem szakember vizéz.
jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!