Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy Karácsony Gergely...

Most hogy Karácsony Gergely nyerte a főpolgármester választást, milyen fejlődések lesznek Budapesten, főleg a külső kerületekben, például Pesterzsébeten?

Figyelt kérdés
Sajnos Pesterzsébeten a legolcsóbbak az ingatlanárak most vettem ott egy ingatlant, ezt tudtam megfizetni, viszont sajnos tudom hogy nem egy olyan jó vidék, nem véletlenül olcsók az ingatlan árak nagyon remélem hogy Karácsonyi Gergely fejeszteni fogja a területet és egy élhető szép jó kerület lesz Pesterzsébet
jún. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Vidékre kell költözni.
jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Meg várjál, lehet új választások lesznek és ezt kérdezheted Dávidtól.

Attól tartok bárki lesz kb. ugyanaz várható.😉

jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Új választás lesz, ez az első eredménye.
jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Le fog mondani 2 éven belül. Fogadni mernék rá.
jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DK-s ***** válasza:
100%

Visszafejlődések. 🤣


Karácsony a kormánnyal nem fog együttműködni (ezt már közölte), Magyar pedig Karácsonnyal.

jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami majd biztos lesz mutatóba, de inkább az entrópia felé megy a város. Végül is a fele társaságbak fontosabb az Orbán elleni harc, mint hogy fejlődjön a város amiben élnek.
jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen fejlődések lesznek Budapesten? Ugyanolyanok, mint az elmúlt 5 évben. A nagy semmi. Csak a lepusztulás. De ha ez kell a budapestieknek, megérdemlik. Maradjon a nyakukon még ötven évig.
jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!