Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a közszférában...

Egyetértesz a közszférában dolgozók létszámának drasztikus csökkentésével?

Figyelt kérdés

Saját véleményem:

Felháborító, ami a hivatalokban folyik: Többsége semmit nem csinál (trécsel + kávézik), betette a papa-mama-rokonság, az ügyfélt semmibe nézik, és cserébe biztos jövedelmük és nyugdíjas állásuk van. 50% feleslegesen melegszik ott!


Míg a versenyszférában kemény elvárásoknak kell megfelelni, folyamatosan lépést tartani a fejlődéssel, és TELJESÍTENI, különben repül!


Nem a Fideszre szavaztam, és nem bírom őket, de minden (átmenti) tiszteletem az övéké, ha ezt végigviszik! Maximálisan egyetértek ezzel!


...és Ti?


2010. okt. 31. 19:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
28%

"az ügyintézés pedig valamiért már most is pokolian lassú az európai átlaghoz képest, mi lenne ha még kevesebben lennének."


Az hogy végre nem lenne már pokolian lassú.

2010. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2010. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk én Orbánnal kezdeném a leépítést.
2010. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
3%

Utolsó,Orbán ha úgy akarná elöbb épitene le téged mint te őt...,ez kb. olyan mintha a hangya pics@n akarná rúgni az elefántot!!:D No mindegy...

Ne mentősöket,meg tanárokat fognak kirúgni,hanem hivatali léhűtőket,meg ügyintézőket,akik inkább megbeszélik a csirkepaprikás receptjét,minthogy szólitanák az ügyfelet...:@ Levesbe velük,nem sajnálom őket!!

És még szép,hogy az Ő embereiket rakják mindenhova!!Hova fajulna a világ,ha a 8 év kártevőit meghagynák a pozicójukban?? Ez olyan minthogy csinálsz egy virusirtást a gépen,és a megtalált virusokat nem zárod karanténba és törlöd ki újraninditással! Mondjuk itt a legnagyobb virus a Gyurcsány..,őt kéne kitörölni,már végleg a politikából,mert amig ez ott van,veszélyt jelent a Magyar emberekre!!!

2010. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
58%

utolsó a tipikus elvakult pártrajongó.


hallottál már olyan vírusírókról amik valójában vírusok? talán leírtja a vírust vagy nem, de végül a saját vírusait pakolja a gépedbe.

2010. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
85%

20:08-nak

A közalmazottakat a béren kívül más juttatás nem illeti meg. Nincs 13. havi, nincs jutalom, nincs étkezési utalvány, nincs üdülési csekk,a pedagógusok kapnak évente bruttó 4000 Ft könyvpénzt. (Ez kb. egy könyv ára)

2010. nov. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
32%

Kamumail, azt magyarázd meg nekem, hogy miért kell sokkal több közalkalmazott nálunk, mint hasonló méretű más országokban?

Pl. hogy a túróba nem omlik össze az osztrák közigazgatás? Talán azért, mert nem létszám, hanem szervezettség és munkamorál kell hozzá.

2010. nov. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 doboszoli ***** válasza:
83%

Tegnap 23:10

Látom, Te könnyes szemmel tekintesz Istenkirályod soronkövetkező jócselekedetére, de bocsáss meg, az elefántos hasonlat kissé sántít. Ugye az ő "magasságával" mint elefánt...

Egyébként meggyőződésem, hogy ismét parasztvakításról van szó. Hangzatosan leépítjük a "léhűtő" közszférát, de nem létszámot csökkentünk, hanem embereket cserélünk saját híveinkre.

Az Alkotmánybíróság jogkörének megnyirbálása is ilyen "jócselekedet". Köntöse, a végkielégítések visszaszedése. Ezzel mindenki egyetért,én is. Na most, ha valaki támadja az AB elleni fúrást, az nem támogatja a pénzvisszaszedés nemes, önzetlen cselekedetét.

Nagyon ki van találva, de gusztustalan.

2010. nov. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
66%

"Kamumail, azt magyarázd meg nekem, hogy miért kell sokkal több közalkalmazott nálunk, mint hasonló méretű más országokban?

Pl. hogy a túróba nem omlik össze az osztrák közigazgatás? Talán azért, mert nem létszám, hanem szervezettség és munkamorál kell hozzá."


Valami forrás, hiteles forrás, hogy x országban kevesebb a hivatalnok? tudod közszolga nem ugyanaz.


ha pedig több is lenne itthon mint ausztriábában, hivatalnok, még akkor is érthető, hisz ausztria nem olyan szociális ország mint mi. már alapból a sok szociális ellátás kezelése több embert igényel.


szervezettség valóban kellene. De talán azzal kellene kezdeni nem a leépítéssel, mert speciel így össze fog omlani.


munkamorál pedig a legtöbb helyen van. A kisemberek akiket most elküldenek halálra dolgozzák magukat. fogtok ti még sírni.

2010. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
88%

kicsit utánajártam. mert ugye ide többségben csak gyökerek járnak. ugye 700e közszolga meg küldjünk el 200e -et stb. röhejesek vagytok.


[link]


ennyit rólatok és a fenenagy informáltságotokról.

de mondom fogtok ti még nagyot szívni a hülyeségetek miatt.

2010. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!