Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc bukott...

Gyurcsány Ferenc bukott miniszterelnök, hogy mer ilyen hazugságot állitani?

Figyelt kérdés

Miszerint ma Magyarországnak tolvaj kormánya van,és Orbán Viktor lop,csal,hazudik...

Ha ez igaz lenne akkor milyen volt az elmúlt 8 év országa és miniszterelnöke?


2010. nov. 3. 00:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Gyurcsány Ferenc a magyar közélet legbecsületesebb embere. ezt sokszor hallottam már, szóval biztos igaz!


( ..... )

2010. nov. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem..:D
2010. nov. 3. 00:31
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

attól, hogy ő tolvaj, még ez igaz amit mond.

ne habozzon már ennyire a szád.

2010. nov. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nézöpont kérdése.

Mivel a magánnyugdijpénztárak MSZP közeli emberek kezében vannak. (zsidók természetesen)

És ezek most szépen tönkre fognak menni, ha vissza vezeti a kormány a nyugdijat a saját hatáskörébe.


Ergo az mszp oriási pénzeket bukik majd ezeken.(aminek nagyon örülök !)

Gyurcsány amugy elég idegesnek tünt a felvételen, reméljük hamarosan kap egy stroke-ot. Nem kell nekünk az Anna frankozó bolond. Sok kárt okozott igy is.

2010. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Most feltöltöttem youtubera Gyurcsány kirohanását....,kicsit idegesnek tünt:D http://www.youtube.com/user/Deadcode01?feature=mhum

Meg a szoci szavazók is kicsit idegesek voltak...:D

2010. nov. 3. 00:41
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Gyurcsány ellenes vagyok, de sajnos egyet értek vele
2010. nov. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó..,a kérdésre tudnál válaszolni?! Milyen volt akkor az elmúlt 8(inkább 4) év kormánya,és miniszterelnöke ha Gyurcsány ezt állitja?
2010. nov. 3. 00:56
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
nem tartjátok szánalmasnak, hogy hónapok után is csak az mszp-t köpköditek? mi lenne ha a jelenlegi kormányról dumálnátok végre? vagy attól nektek jobb lesz, hogy folyamat mszp-ztek? röhejes.
2010. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mint politikusok közelében mozgó ember(én nem vagyok az), ideje leírnom, hogy a dolog nem olyan egyszerű, mint gondoljátok. Ezzel nem akarom Gyurcsányt védeni, de vannak nála sokkal nagyobb gazemberek is.

Leginkább úgy képzeljétek el, mint egy osztálytermet. Két lehetőség van: Az ember vagy beilleszkedik, vagy lelép. Középút ritkán van

2010. nov. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Olvasom így reggel, hogy miről beszélt:


"A kormány a mi ádáz ellenségünk"

Haver, hát a tiéd és pártodé biztos, és ezt nem is csodálom. Fordítva is igaz.


"OV kormányfőt azzal vádolják a demokraták, hogy elveszi a pénzüket"

Naná. Bár azt, hogy GYF demokrata lenne... Hagyjuk, nem ez a lényeg. Elveszi az ő pénzüket. Melyik csóró minimálbéres kisember fog valaha is kétmilliós végkielégítést kapni? Melyik "nagymúltú" szoci holdudvari csicskás kapott kétmillió fölötti végkielégítést mostanában? Az összes. Ki tüntet most emiatt? A szavakkal csúnyán átverhető buta ember, aki akkor se kapna kétmilliós végkielégítést, ha 1 évnyi bér lenne a maximum...


"Szerinte a kormányfőnek az ígéreteiből kéne lefaragni..."

Persze. "Hazudtunk reggel, délben meg este" - ez nem OV szövege, a balfélen szokás.

2010. nov. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!