Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány–Orbán-vita...

Gyurcsány–Orbán-vita lehet a parlamentben. Megnyikkan Gyúrcsány? Még ő akar pampogni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 5. 21:26
1 2
 1/19 bumbi02 ***** válasza:
71%
csodálod? azt csodálom hogy eddig más nem tett fel közvetlenül Orbánnak kérdést.
2010. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

Mit akar ez a tetű feltenni? hogy hogy elronttotta az országot? lealázta a magyarokat? véresre verte az embereket?

Megadózttatta az 54% 87 %-ra magyarországot? Hogy mer ő Orbán Viktortól kérdezni? Egy kétszínű ember kérdez egy őszinte embertől.. ez lesz..

2010. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 bumbi02 ***** válasza:
74%

egy pillanatig azt hittem hogy én néztem el a naptárat, de rájöttem hogy nem:) április elseje már elmúlt, ugyhogy ilyen vicceket minthogy Orbán őszinte ember, mellőzzünk légyszi és ezeket tartogasd ápr.1-re:)


amig orbán ellenzékbe volt, azt hangsulyozta hogy mekkora szerepe és jelentősége van a népszavazásnak és az alkotmánybiróságnak a demokráciában... most meg olyan piti ügyröl h kell-e uj alkotmány egy megerősitő népszavazást se tart (pedig elvileg az ország 2/3a bizta meg, nem kéne félnie semmitől.. vagy igen?) meg az alkotmánybíróságot lényegében "megszünteti"....

2010. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
én nem viccnek szántam. Orbán Viktor nem hazudott még. ne papoljatok itt gyurcsótányról hogy egy őszinte mert ez nem igaz. Orbán nem hazudott még 89-ben sem és most sem az alkotmánybíróságot meg nem akarják korlátozni erről meg ennyit..
2010. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 bumbi02 ***** válasza:
57%

na akkor most vegyél egy nagy levegőt és olvasd el megint a kommentemet.. hol papoltam arról hogy gyurcsány öszinte? az hogy orbán hazudik nem vonja maga után azt h gyurcsány öszinte... ahogy forditva sem..


másodszor: te mégis melyik országban élsz hogy nem akarja orbán korlátozni az ab-t??? csupán olyan jogköröket venne el az ab döntésétől mint a költségvetést érintő törvények, az adó törvények, pl a hadi állapot, a hadsereg alkalmazása... csak ilyen jelentéktelen dolgokban nem kérné ki más véleményét Orbán csak a parlamentét (parlament =fidesz kdnp)ergo ha azt mondaná a fidesz hogy holnaptól az szja 90% nem lenne senki aki azt mondaná h nem annyi.. az államfő (fidesz ) aláírná és nem lenne aki ennek az alkotmányosságát megvizsgálja... onnantól kezdve 100 000 forintodból 90 000et fizetnél a Viktor palota épitésére...

2010. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

előzőz vok:


Kedves bumbi!


Hol volt az AB akkor amikor véresre verették az embereket? hol volt az AB amikor gyurscsány öszödi beszéde volt?


És te még véded ezeket a férgeket?

2010. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 bumbi02 ***** válasza:
66%

tehát:

elöször a másodikra válaszolnék az rövidebb lesz:

abban mi volt alkotmány ellenes?


az elsőre:

hol volt akkor? mint minden normális ember otthon.. aki akkor lement az utcára, és még okos módon beállt a tüntetök (bocsánat- forradalmárok) és a rendőrők közé az nekem ne sértődjön meg ha eltalálja egy tégla vagy egy gumilövedék...

érdekes amugy hogy elvileg olyan sokan " épp csak arra sétáltak" ennek ellenére csakis eltévedt gumilövedék talált épp arra sétálókat, eltévedt tégla még véletlenül sem...

akiben annyi gerinc van hogy oda megy dobálja a rendöröket mig tulerőben vannak, majd mikor több lett a rendőr utána még be is pereli azokat h hogy merték megütni az elmehetne politikusnak...

persze gerinces módon Orbán feltüzelte a tömeget , majd eltünt, idén pedig arra büszkélkedett hogy első okt 23. hogy nem kellett kordon... hát persze h nem kellett.. mer eddig ők votlak tul oldalt, ők akarták folyton lebontani....

2010. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

21.31. Az előző már megválaszolt helyettem is. Gyurcsány nem veretett véresre senkit. Sőt a rendőrség nagyon is kesztyűs kézzel bánt a gyujtogató,belvárost szétverő,rendőrökre támdó csőcselékkel.

Nem tudom,hogy milyen adóról beszélsz,de Gyurcsány senkit nem adóztatott meg 87 %-al, Orbán viszont a kiskeresetűeket igen.

Ami a hazugságot illeti: Orbán 1998 óta folyamatosan hazudik! Rövidesen újra Rákosi-korában érezhetjük magunkat. Már csak az hiányzik ehhez,hogy börtönbe zárja azokat,akik nem értenek egyet a Fidesszel.

Ha pedig a Parlamentben bírálja Orbánt,akkor csupán revansot vesz! Naponta felszólalhatna,ha annyit akarná szidni,mint őt szidták a Fidesz és a KDNP.

Ő sem volt őszinte,de olyan politikus nincs sehol,aki nem hazudik. Legalább egy ember legyen a parlementben,aki bírálni meri Orbánt. Nem szeretem Gyurcsányt,nem is vagyok híve,de ezen nem háborodok fel.

2010. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Akkor kezdjük ott hogy miért is alakult ki ez a tüntetés? Emlékszünk az öszödi beszédre? ami állítólag igazságbeszéd volt. Nahát az embereke ezzel felháborottak hogy hogy mondhat ilyet egy mniniszterelnök. És több olyan rendőr is volt aki csak sétált egy ember nem is csinált semmit belerúgtak és megalázták. Akiket őrizetbe vették levetkőztették, ott is beléjük rúgtak meztelenre öltöztették és mindez ki miatt egy volt szemét miniszterelnök miatt. Nézd meg mi volt most okt 23-án a nyugalom, a csendesség, a szeretet és az összefogás mert egy jó kormány van hatalmon.
2010. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 bumbi02 ***** válasza:
67%

csak erre reagálnék inkább mert reménytelen vagy:)


Nézd meg mi volt most okt 23-án a nyugalom, a csendesség, a szeretet és az összefogás mert egy jó kormány van hatalmon.


Mert most a tüntető-vezér van a bársonyszékbe:) nézd meg hogy gyurcsányék tudnak ugy tüntetni hogy nem lett/lesz belőle semmi gubanc.. pedig azért ami most megy, súlyosabb egy öszödi beszédnél.. ez kb a demokrácia földbe taposása közbe a képünkbe nevetve mert még csak álcázni se akarják.. még svédországban azt hiszik h gyurcsány a miniszterelnökünk de orbán már kb 20x nyult hozzá az alkotmányhoz...

2010. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!